آموزش دیتا اینتری

در آموزش دیتااینتری به ذکر تک تک نکات لازم می پردازیم. دیتا اینتری به معنی وارد کردن اطلاعات در سایت و یا سیستم مدیریت محتوای شماست. بسیاری از سایت های موجود در سیستم وردپرس اجرا می شوند بنابراین لازم است تا محتوای تولید شده در این سیستم بازگزاری شود و تنظیمات لازم بعد از سفارش تولید محتوا با کیفیت روی آن اعمال گردد. در این مقاله از ترجمه صد به آموزش دیتا اینتری می پردازیم پس اگر شما هم قصد دارید با این موضوع بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

دیتا اینتری چیست ؟ آموزش دیتا اینتری

امروزه تمامی محتوا های تولید شده ابتدای امر در فایل word ذخیره می شوند. حالا صاحبان کسب و کار و مدیران سایت باید آن محتوا را وارد سایت خود کنند. به چنین فرایندی دیتا اینتری یا وارد کردن اطلاعات گفته می شود. این کار (Data entry) باید طبق اصولی انجام شود تا محتوای بارگزاری شده روی سایت بیشترین مخاطب را جذب کند و از دید گوگل نیز یک محتوای ارزشمند تلقی شود.

همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا گردشگری

نکات مهم در دیتا اینتری

  1. اولین موضوعی که باید به آن توجه شود این است که وارد کردن مستقیم اطلاعات از نرم افزار ورد به سیستم مدیریت محتوای سایت شما می تواند منجر به شکل گرفتن مقداری از کدهای جدید شود که شاید حجم صفحه شما را بیشتر کند. بنابراین لازم است آن کد های اضافه که به شکل اتوماتیک توسط نرم افزار ورد ساخته می شوند ابتدا حذف گردد. برای پاک کردن این کد های اضافه می توان متن تولید شده در نرم افزار ورد را داخل نرم افزار نوت پد وارد کرد و سپس آن را به برفرض منتقل نمود.
  2. دومین نکته در دیتا اینتری این هست که هدینگ ها یا میان تیتر های موجود در محتوا باید به درستی وارد شود/ اگر یک متن را به طور مستقیم از ورد به داخل ورد پرس وارد کنید تمامی هدینگ ها به خطوط ساده تبدیل می‌شود. بنابراین لازم است تا آنها را دوباره به تیتر های H2 و یا H3 تبدیل کنید.
  3. علاوه بر تغییراتی که پس از وارد کردن محتوا از ورد به داخل سایت باید اعمال شود، چند نکته دیگر وجود دارد که رعایت آنها می تواند به استاندار شدن مقاله و در نتیجه بازدهی بالای آن کمک کند. یکی از این موارد استفاده از بولت ها و یا لیست ها درون محتواست. لیست های شماره بندی شده می تواند محتوا را به شکل واضح تری به مخاطب منتقل کند و در نتیجه مخاطب شما با کسب و کار شما انس بیشتری خواهد گرفت.
همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا در همدان

استخدام دیتا اینتری

شما می توانید به روش های مختلفی بحث وارد کردن اطلاعات یا همان دیتا اینتری را انجام دهید که یکی از ساده ترین راه ها، استخدام دیتا اینتری است. به این شکل شما فردی را استخدام می کنید که کار وارد کردن محتوا را در سایت به شکل منظم و با رعایت اصول ذکر شده انجام می دهد. امروزه کسب درآمد با دیتا اینتری یکی از کار هایی ست که اگر با تخصص بالا انجام گیرد می تواند هم به انجام دهنده و هم به سفارش دهنده کمک بسیار زیادی کند

قیمت دیتا اینتری

برای آگاهی از قسمت دیتا اینتری می توانید در واتساپ به ما پیام بدهید تا حجم محتوای شما مورد بررسی قرار گرفته و هزینه اعلام شود.

همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا سینمایی

در این مطلب به موضوع آموزش دیتا اینتری پرداختیم و آن را تعریف کردیم. همچنین به ذکر چند نکته برای انجام آن پرداختیم.

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email