آموزش کامنت نویسی (نکات طلایی)

آموزش کامنت نویسی را می توان یکی از راه های موثر در تولید محتوا دانست. فایده مهم کامنت نویسی اصولی این است که نویسنده یکی از مطالب محبوب بمان می فهمانیم که چقدر برای ما ارزشمند است و به این شکل از یک محتوای عالی حمایت می کنیم. در این مطلب به آموزش کامنت نویسی و ارائه چند نکته طلایی می پردازیم که دانستن آن ها به قدرت کامنت نویسی شما کمک می کند.

از مزیای کامنت نویسی

  • کامنت نوشتن دست شما را برای تولید محتوا باز می کند و تجربه تان را برای نویسندگی افزایش می دهد.
  • نوشتن کامنت جذاب کمک می کند تا شبکه ای از دوستان مختلف برای خودمات دست و پا کنیم و ارتباطات خودمان را گسترش دهیم
  • یک کامنت می تواند اطلاعاتی حتی مهم تر از خود پست به ما بدهد. بار های اتفاق افتاده است که با دیدن یک پست در اینستاگرام به قسمت نظرات مراجعه کردم و نکاتی را آن جا خواندم که بسیار شنیدنی بودند.
  • کامنت های یک پست، محلی برای اظهار نظر همه است بنابراین با کامنت نویسی قدرت خودابراز گری را به دست می آورید.
  • کامنت هایی که حاوی تجربه شخصی باشند بسیار مهم تلقی می شوند. پس حتما از زندگی خودتان در کامنت نویسی استفاده کنید.
همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا در ساری

آموزش کامنت نویسی: آداب

با معرفی خودتان در یک کامنت اعتبار آن را بیشتر می کنید. مردم به کامنت هایی که مشخص باشد چه کسی نوشته است توجه بیشتری نشان می دهند. فقط به خوب است یا خوشم نیامد بسنده نکنید. علت نظر خود را مطرح کنید. چرا از یک پست خوشتان نیامد؟ این پست چطور می توانست بهتر باشد؟ به راه حل فکر کنید.

سفارش تولید محتوا متنی

کامنت نویسی یک روش خوب یاد گرفتن است. می توانید سوالات خود را در نظرات یک پست مطرح کنید تا نویسنده به شما پاسخ دهد. سعی کنید مقاله یا پست را کامل بخوانید و سپس برای کامنت نویس آماده شوید. به این صورت نظر شما اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد. اصل کوتاه نویسی را در کامنت نویسی رعایت کنید. کامنت هایی که بلند باشند نه توسط نویسنده و نه توسط مخاطبان دیگر خوانده نمی شوند. بنابراین سعی کنید در کوتاه ترین جملات منظور خودتان را از کامنت تان بنویسید.

همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا تخصصی

آموزش کامنت نویسی: هدف

کامنت گذاری زمانی ارزشمند هستند که محتوای مشخصی را منتقل کنند. اگر صرفا به سلام و احوال پرسی بسنده کنید، ارزشی خلق نشده است. بنابراین به عنوان یک نکته مهم در آموزش کامنت نویسی سعی کنید یک نکته را به نکات نویسنده اضافه کنید تا دیگران از کامنت شما استفاده کنند. با دیگر کامنت نویس ها به گفتگو بپردازید. گاهی یک شخص موضوع چالش برانگیزی را بخش کامنت ها مطرح کنید. در چنین حالتی شما نیز می توانید در بحث شرکت کنید و نظرات خود را مطرح نمائید.

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email