مطلب

انجام تایپ دانشجویی

یکی از خدمات جدید از مجموعه انجام پروژه های دانشجویی، انجام تایپ دانشجویی با کیفیت است. در این مطلب با ویژگی های تایپ دانشجویی آشنا می شوید و در انتها خواهیم گفت که چطور می توانید سفارش تایپ خود را برای ما ارسال کنید.

تایپ در دوره دانشجویی

بسیار پیش می آید که می خواهید جزوه اساتید دانشگاهی را تهیه کنید اما این کار نیاز به تایپ دارد که ممکن است چندین ساعت از وقت شما را بگیرد.

در این هنگام می توانید از خدمات تایپ آنلاین (کار دانشجویی تایپ) استفاده کنید. ما همه روز های هفته آماده ایم تا انجام تایپ را با بهترین کیفیت برای شما انجام دهیم.

تایپ پایان نامه یا پروپوزال نیز یکی از مهم ترین و پر متقاضی ترین انواع کاربردهای تایپ دانشجویی ست. اگر شما هم می خواهید تایپ پایان نامه یا پروپوزال خود را انلاین انجام دهید با ما همراه باشید.

قیمت انجام تایپ دانشجویی

اگر مشتری ما باشید حتما این مورد را می دانید اما اگر برای بار اول است که با سایت ما آشنا شده اید دانستن این نکته ضروری ست که هزینه خدمات ما کمترین هزینه در سطح اینترنت است و نمی توانید هیچ موردی را کمتر از قیمت های ذکر شده پیدا کنید. به طور معمول آخرین نرخ تایپ به شکل صفحه ای حساب می شود (هر صفحه حاوی 250 کلمه) که 700 تا 1000 تومان می باشد. اما اینجا با هزینه ای به مراتب کمتر برای هر صفحه می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

لازم به ذکر است که با وجود فرمول یا رسم جدول کمی بر مبلغ فوق افزوده می شود که برای اطلاع از قیمت نهایی کافی ست با ما در تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار کنید.

نحوه سفارش تایپ دانشجویی

همانطور که گفته شد برای سفارش انجام تایپ دانشجویی از طریق تلگرام یا واتس آپ می توانید با ما ارتباط برقرار و فایل مورد نظر خودتان را ارسال کنید تا توسط فریلنسر تایپ (تایپیست های مجموعه) بررسی شود. پس از بررسی قیمت نهایی را مشخص می کنیم و در صورت پذیرش فورا کار شما آغاز می شود.

همچنین در اینجا می توانید با پر کردن فرم، فایل تایپی خود را ارسال نمائید تا سریعا بررسی و هزینه و مدت زمان کار برای شما ارسال شود و در صورت تایید انجام آن فورا صورت پذیرد.

نمونه کار تایپ دانشجویی

نمونه کار تایپ دانشجویی

امتیاز مطلب
5/5
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
این مطالب را هم ممکن است بپسندید
دسترسی سریع

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *