تاثیر تولید محتوا بر مخاطب

تولید محتوای می توانید اثرگذاری قابل توجهی بر مخاطب داشته باشد. شاید فکر کنید مخاطبین تنها به ظاهر سایت شما و یا محل کسب و کار شما توجه می کنند، اما تاثیر تولید محتوا بر مخاطب یکی از آن مواردی ست که اگر به آن توجه شود، بیش از هر چیز دیگری روی بهبود کسب و کار شما اثر گذار خواهد بود. در این مقاله به دلایل تاثیرگذاری تولید محتوا بر کاربران و مخاطبان اشاره می کنیم.

اثرگذاری تولید محتوا بر جامعه

حتما مارک زاکربرگ را می شناسید. بله، خالق فیسبوک در مصاحبه ای به اهمیت تولید محتوا اشاره کرد و گفت امروزه تقریبا تولید محتوا مهم ترین چیزی ست که کسب و کار ها باید به آن توجه کنند. تولید محتوا یک ارزش آفرینی برای مخاطبین است. تفاوتی در میان انواع تولید محتوا نیست. چه محتوای شما ویدئویی باشد و چه متنی باشد، به هر حال اثر گذاری ویژه ای بر مخاطبین شما می گذارد. پس حتما تولید محتوا را جدی بگیرید و سعی کنید انرژی کافی برای آن بگذارید.

یکی از عوامل تاثیر تولید محتوا بر مخاطب بر مشتریان این است که آن ها را متقاعد کند کاری را انجام دهند. این کار می تواند خرید محصول و یا خدمات باشد و یا حتی ارسال شماره موبایل یا ایمیل. محتوایی ارزشمند است که مخاطب را درگیر کند و او را راضی کند تا کاری را انجام دهد.

مطلب پیشنهادی:  سفارش تولید محتوا انگیزشی

تکنیک تولید محتوا و اثرگذاری بر مخاطبین

همانند هر کار دیگری، تولید محتوا نیز تکینک ها و اصول خود را دارد. رعایت این تکینک ها مخاطب را به سمت شما جذب می کند و در نتیجه اهداف مالی شرکت شما حاصل می شود. در سفارش تولید محتوا متنی تمام این تکنیک ها رعایت می شود تا بیشترین بازدهی برای شرکت شما ایجاد شده و کسب و کار شما در حوزه بازاریابی دیجیتال متحول شود.

یکی از این تکنیک ها، استفاده از کلمات کلیدی پر کاربرد در محتوا ست که روی موتور های جستجو اثرگذاری قابل توجهی می گذارد. گوگل به محتواهایی که به طور دقیق در مورد یک موضوع خاص هستند، اهمیت می دهد. بنابراین توصیه می شود در یک محتوا فقط روی یک موضوع تمرکز کنید تا در صدر نتایج گوگل جای بگیرید.

تاثیر تولید محتوا بر مخاطب: عناوین تولید محتوا

استفاده از عناوین و تیتر های جذاب در تولید محتوا نیز یکی از اصول کار است. هنر تولیدکننده محتوا این است که تیترهای جذابی را بنویسد. در عصر تولید محتوا هر چه این اصول با دقت بالایی پیاده سازی شوند، نتیجه بیشتر که همان کسب سود بیشتر است، به دست خواهد آمد.

استفاده از اعداد در تیتر نویسی یکی از ترفند های عنوان نویسی ست و بر تاثیر تولید محتوا بر مخاطب اثر گذار است. تحقیقات نشان داده است که عناوین دارای عدد (سال، تخفیف و…) بیشتر مورد توجه مخاطبین و موتور جستجو گوگل قرار می گیرند.

مطلب پیشنهادی:  آموزش مراحل نوشتن کتاب تا چاپ

 

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب