تبدیل پاورپوینت به پی دی اف

با درود و سلام به همه مخاطبین وب سایت ترجمه ۱۰۰؛ در این مطلب قصد داریم به شما تبدیل پاورپوینت به پی دی اف را آموزش دهیم. یکی از مهم‌ترین مواردی که در انجام پاورپوینت پیش می‌آید این است که می خواهیم پاورپوینت تولید شده را به pdf تبدیل کنیم و اگر شما هم می‌خواهید با این و به آشنا شوید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

سایت تبدیل پاورپوینت به پی دی اف انلاین

برای تبدیل کردن یک فایل پاورپوینت به یک فایل pdf می توانید به روشهای مختلف اقدام کنید یکی از آسان ترین راه ها این است که در سایت‌هایی که به شکل آنلاین کار را انجام می دهند اقدام کنید کافی است در اینگونه سایت‌ها فایل پاورپوینت خود را بارگذاری کنید و سایت تمام کارها را برای شما انجام می دهد البته با وجود امکاناتی که نرم افزار پاورپوینت دارد نیازی نیست که به این روش مراجعه کنید اما به عنوان یکی از راه‌های تبدیل پاورپوینت به pdf می توانید این مورد را نیز در نظر بگیرید

تبدیل پاورپوینت به پی دی اف در ویندوز 7

برای تبدیل کردن فایل پاورپوینت به فایل pdf در ویندوز ۷ کافی است روی گزینه File در پاورپوینت کلیک کنید و سپس روی گزینه  Save AS کلیک نمایید. در انتهای پنجره باز شده این امکان برای شما فراهم است تا نوع فایل ذخیره شده را انتخاب کنید (گزینه Save as File). کافی است گزینه pdf را پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید سپس باید خود را ذخیره کنید میبینید که فایل ذخیره شده به شکل pdf برای شما به نمایش در خواهد آمد.

تبدیل پاورپوینت به پی دی اف در ویندوز 10

در قسمت قبلی به آموزش تبدیل پاورپوینت به pdf در ویندوز ۷ پرداختیم لازم به ذکر است که این عمل در ویندوز ۱۰ نیز قابل انجام است. کافیست مراحل ذکر شده در قسمت قبلی را در پاورپوینت خود در ویندوز ۱۰ نیز اجرا کنید تا فایل پاورپوینت شما به pdf تبدیل شود.

فرق بین پاورپوینت و پی دی اف

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که فرق میان فایل پاورپوینت و فایل pdf چیست. بسیار پیش می آید که افراد می‌خواهند پاورپوینت خود را در کلاس ارائه دهند اما زمانی که آن را روی سیستم دانشگاه خود اجرا می کند با به هم ریختگی اسلایدها و فونت ها و تصاویر مختلف مواجه می شوند. بنابراین برای جلوگیری از این حالت شما می توانید پاورپوینت را که تهیه می کنید به شکل pdf ذخیره کنید تا در هر سیستم دیگری بتوانید آن را اجرا کنید.

 

امتیاز شما post
همچنین ببینید:   انجام پاورپوینت در تهران
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email