تصاویر پس زمینه برای تولید محتوا

تصاویر پس زمینه برای تولید محتوا در سفارش تولید محتوا متنی بسیار استفاده می شوند. معمولا از دو راه می توان بهترین تصاویر برای تولید محتوا را پیدا کرد. اولین راه این است که خودتان عکس برداری کنید و تصاویر سایت خود را تهیه کنید، دومین راه این است که از منابع دانلود عکس استفاده کنید. ما در این مقاله به بهترین راه برای دانلود تصاویر پس زمینه و عکس های مناسب برای تولید محتوا اشاره می کنیم. پس در این مقاله از ترجمه صد با ما همراه باشید.

دانلود عکس برای تولید محتوا

همان طور که گفته شد سایت های متعددی وجود دارند که از طریق آن ها می توانید عکس های مناسب و جدیدی را برای تولید محتوای متنی به دست آورید. در این قسمت برخی از این سایت ها را معرفی می کنیم.

Unsplash – ان اسپلش

این سایت مجموعه ای از بهترین عکس ها را در موضوعات مختلف دارد که با مراجعه به آن می توانید به تصاویر نابی دسترسی پیدا کنید.

pixabay

از این سایت نیز می توانید به مجموعه از عکس های رایگان و جدید دسترسی داشته باشید.

Pexels

عکس های سایت پیکسل رایگان، با کیفیت و متنوع هستند. این مورد یکی از برترین سایت های دانلود عکس می باشد.

همچنین بخوانید  تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی

دانلود تصاویر متحرک برای تولید محتوا

در تمامی سایت های ذکر شده می توانید به دنبال تصاویر متحرک نیز بگردید. تصاویر متحرک همچنین با عنوان git شناخته می شوند.

دانلود بک گراند برای تولید محتوا

به طور معمول تصاویر بک گراند برای تولید محتوای ویدئویی استفاده می شود. از این تصاویر پس زمینه برای تولید محتوا که می توانند شامل عکس منظره یا طبیعت و عکس شخص و… باشد برای پس زمینه ویدئو های اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و… استفاده می شود.

تصاویر مناسب برای تولید محتوا

برای انتخاب یک عکس مناسب برای تولید محتوا باید به چند نکته توجه کنید. اول این که تصاویر شما مرتبط با موضوع باشد. دومین مساله کیفیت آن است. تصویر باید تا حدی با کیفیت باشد که مخاطب از آن استفاده کند و طوری نباشد که مخاطب با خود بگوید چه عکس بی کیفیتی!

بهترین بک گراند برای تولید محتوا

بهترین بک گراند ها برای تولید محتوا ساده ترین مدل ها هستند. اگر به ویدئو های افراد پر طرفدار نگاه کنید پس زمینه یا بک گراند آن ها ساده است. اگر بک گراندی شلوغ انتخاب کنید احتمال دارد حواس مخاطب به مطلب مورد نظر شما نباشد و در عوض به جزئیات بک گراند پرت شود.

همچنین بخوانید  تدوین استراتژی تولید محتوا

در این مقاله به بررسی تصاویر پس زمینه برای تولید محتوا پرداختیم و آن را زوایای مختلف بررسی کردیم. همچنین چند سایت معتبر برای دانلود تصاویر پس زمینه برای تولید محتوا معرفی کردیم.

امتیاز مطلب
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email