سفارش ترجمه مقاله با کیفیت فوق العاده

سفارش ترجمه مقاله از مهم ترین انواع ترجمه است که باید با دقت ویژه ای انجام بگیرد. مترجمی که به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد، می تواند ترجمه فوری را انجام دهد. در ترجمه100 خدمات ترجمه مقاله ارزان و سریع برای انواع مقالات ISI و… انجام می شود.

نمونه کار ترجمه مقاله

متن اصلی یکی از مقالات و ترجمه + ویراستاری دقیق 

برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگ تر روی آن کلیک کنید

سفارش ترجمه مقاله ISI علوم پزشکی

مقالات ISI مرتبط با موسسه اطلاعات علمی هستند که کار انتشار و فهرست بندی نشریات علمی را در سراسر جهان انجام می دهد. این موسسه با دادن ضریبی به نام ضریب تاثیر یا impact factor به مجلات، مشخص می کند که ان مجله تا چه میزان با عیار علمی تطابق دارد. از همین روی مقالاتی که در مجلات ISI به چاپ می رسند اعتبار بالایی دارند و برای پژوهشگران و دانشجویان بسیار مفید خواهند بود. به همین جهت برای دانشجویان دکتری در برخی موارد ارائه یک مقاله ISI برای دفاع از پایان نامه ضروری ست. برای این کار اولین قدم این است که دانشجو با ساختار مقالات علمی در سطح جهانی آشناییت داشته باشد تا در این مسیر درک خوبی از روند کار به دست آورد. مطالعه مقالات ترجمه شده از ضروری ترین کارها برای چنین دانشجویی ست. البته پژوهشگران دیگر نیز به ترجمه مقالت ISI نیاز دارند. آن ها از این ترجمه ها برای دست یابی به محتوای مورد نیازشان استفاده می کنند. برای ترجمه مقالات ISI توسط سایت ترجمه تخصصی می توانید در بخش سفارش نسبت به پر کردن فرم اقدام نمائید.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی پر کاربردترین انواع ترجمه در دنیای ترجمه متون علمی زبان فارسی ست. زبان انگلیسی یک زبان مشترک میان دانشجویان و پژوهشگران در سراسر جهان است به همین جهت لزوم یک ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان آن هم به شکل تخصصی مشاهده می شود. بسیاری از مواقع دیده می شود که دانشجویان از گوگل ترنسلیت یا نرم افزار های ترجمه برای ترجمه مقالات تخصصی استفاده می کنند. این کار از لحاظ علمی اصلا درست نیست. زیرا موتور ترجمه گوگل توانایی درک مفاهیم را در ابعاد گسترده ندارد و فقط می تواند برای ترجمه لغات کمک کننده باشد (آن هم نه تمام لغات تخصصی). ترجمه مقاله دانشجویی نیز مانند سفارش پروژه دانشجویی توسط مترجمین کارازموده و آشنا به ساختار مقالات علمی همراه با ارتباط مستقیم با شما امکان پذیر است. برای ثبت سفارش کافی ست فرم مربوط را پر کنید تا در اسرع وقت بررسی شده و با شما ارتباط برقرار کنیم.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

بسیاری از دانشجویان گرامی که قصد دارند مقاله خود را در مجلات و نشریات بین المللی به چاپ برسانند بایستی مقاله را به زبان انگلیسی ترجمه کنند تا توسط نشریه مورد نظر مورد بررسی و داوری قرار گیرد. همان طور که گفته شد استفاده از مترجم گوگل نه برای ترجمه انگلیسی به فارسی و نه برای ترجمه فارسی به انگلیسی مناسب است. گوگل و مترجم های هوشمند دیگر هنوز توانایی آن را پیدا نکرده اند که به طور دقیق با زبان فارسی کار کنند. به همین خاطر ممکن است اشتباهات زیادی را در ترجمه پدید آورند. برای سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در بهترین سایت ترجمه مقاله می توانید فرم را پر کنید و در اسرع وقت کار خود را با بهترین قیمت و کیفیت تحویل بگیرید.

سفارش ترجمه مقاله فوری

این امکان فراهم است که ترجمه خود را زود تر از موعد مشخص تحویل بگیرید. ترجمه تخصصی فوری یکی از پر متقاضی ترین سفارش ها برای دانشجویان یا پژوهشگرانی ست که می خواهند در فرصت کوتاه به ترجمه مقاله مدنظرشان دسترسی داشته باشند. مترجمین حرفه ای می توانند در زمان کوتاه تر از موعد کار ترجمه را انجام دهند. لازم به ذکر است که کیفیت ترجمه تخصصی فوری به هیچ عنوان کم نمی شود زیرا توسط مترجم های حرفه ای در زمان کوتاه انجام خواهد شد. برای سفارس ترجمه مقاله فوری کافی ست فرم سفارش را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

سفارش ترجمه مقاله پزشکی

رشته های علوم پزشکی به سرعت در حال گسترش هستند و مجلات مختلف علوم پزشکی مقالات زیادی را منتشر می کنند. ترجمه مقاله پزشکی برای دانشجویان رشته پزشکی و پیراپزشکی و محققین گرامی مورد نیاز است. در ترجمه تخصصی آنلاین اصطلاحات علمی به درستی و دقیق ترجمه می شوند تا خواننده هیچ گونه ابهام در فهم مطالب نداشته باشد. با توجه گستردگی رشته های موجود در حوزه علوم پزشکی تعداد مقالات این حیطه نیز بسیار زیاد است. کاربرانی که به ترجمه مقاله پزشکی مورد نظرشان در زمان کوتاه نیاز دارند می توانند از ترجمه فوری مقاله پزشکی استفاده کنند تا در زمانی کمتر از یک روز ترجمه با کیفیت بالا برایشان انجام شود.

ترجمه مقاله علوم پایه

رشته های علوم پایه شامل شیمی، ریاضیات، علوم زیستی، آمار و … هستند که اهمیت ان ها در دنیای علم فوق العاده بالاست. ترجمه مقالات علوم پایه به دانشجویان کمک می کند تا با جدید ترین و بروز ترین مباحث در رشته های تحصیلی خود با خبر شده و مسیر پژوهشی خود را انتخاب کنند. برخی از رشته های علوم پایه را در اینجا می توانید مشاهده کنید و برای سفارش ترجمه آن رشته کافیست فرم سفارش را به شکل آنلاین پر کنید تا سریعا کار ترجمه شما انجام شود.

 • ترجمه مقاله کامپیتور
 • ترجمه مقاله ریاضیات
 • ترجمه مقاله آمار
 • ترجمه مقاله فیزیک
 • ترجمه مقاله هسته ای
 • ترجمه مقاله شیمی کاربردی
 • ترجمه مقاله شیمی محض
 • ترجمه مقاله سلولی مولکولی
 • ترجمه مقاله نانوفیزیک
 • ترجمه مقاله اپیتک

برای سفارش تجمه مقاله علوم پایه به قسمت ثبت سفارش بروید و فرم را در کمتر از یک دقیقه پر کنید.

سفارش ترجمه مقاله مهندسی

در حال حاضر مقالات مهندسی بسیاری منتشر می شوند که برای دانشجویان داخل کشور مطالعه آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین در انجام تحقیق دانشجویی در بسیاری از مواقع نیاز به ترجمه مقاله مهندسی ایجاد می شود. برای انجام ترجمه مقاله می توانید از طریق شبکه های اجتماعی به ما پیام بدهید.

اهمیت ترجمه مقاله علوم پزشکی به شکل تخصصی

مقاله های علمی مهم ترین چیز در دنیای علم هستن. همین جا اهمیت ترجمه مقالات خودش رو نشون میده. دانشجویان و پژوهشگران گرامی که می خوان در حوزه های علمی مربوط به خودشون با اخرین مباحث علمی اشنا بشن باید این مقالات رو مطالعه کنن. نکته مهم اینه که بیش از 90 درصد مقاله های علمی دنیا به زبان انگلیسی نوشته میشن و از این جهت درک مطالب برای کسانی که آشنایی نسبی با انگلیسی دارن کمی با دشواری رو به رو میشه. اهمیت ترجمه مقاله اینجاست. مترجم بایستی به نحوی با مطالب علمی اون رشته اشنا باشه تا در ترجمه اصطلاحات یا مفاهیم مشکلی نداشته باشه. یک ترجمه گوگل ترنسلیتی نمیتونه نیاز های یک دانشجو یا پژوهشگر رو برای مطالعه مقالات برطرف کنه. برای یک ارائه فوق العاده می توانید از خدمات سفارش پاورپوینت نیز استفاده کنید.

ترجمه مقاله در چه رشته هایی انجام می شه؟

همان طور که می دانید مقالات علمی در تمام رشته های دانشگاهی به نگارش در می آیند و همین مساله نشان می دهد ترجمه مقاله در تمام رشته ها امکان پذیر است. در قسمت قبل به ترجمه رشته های علوم پایه اشاره کردیم. در اینجا به رشته های دیگر می پردازیم. جالب است بدانید تعداد رشته های دانشگاهی به حدود 5000 می رسد. هر کدام از این رشته ها دارای دروسی هستند که ممکن است در رشته های دیگر هم وجود داشته باشند که از آن ها با عنوان دروس مشترک یاد می شود. برخی دروس نیز تنها متعلق به همان رشته هستند. با وجود این حجم از رشته های دانشگاهی، موضوعاتی که مقالات در مورد آنها وجود دارند بسیار بیشتر خواهد بود. برای مثال در رشته پزشکی، دروسی مانند اناتومی، فیزیولوژی، بیوشیمی، پاتوفیزیولوژی وجود دارد که هرکدام از آن ها حاوی تعداد زیادی موضوع داخلی هستند. مثلا در مقالات حوزه فیزیولوژی، مقالات قلب، مقالات کلیه، مقالات استخوان، مقالات دستگاه عصبی و… را داریم. باز هم می تواند ریز تر شد. مثلا در موضوع مقالات قلب، موضوعاتی مانند بیماری های قلب، داروهای قلبی، ساختار قلب و… وجود دارد. همان طور که دیدید موضوعات مقاله های علمی بسیار زیاد هستند. 

سفارش ترجمه مقاله در تلگرام - واتساپ

مقاله و جایگاه علمی آن

مقاله های علمی در دنیا توسط سازمان هایی مانند اسکوپوس، پابمد، تامسون رویترز و… نمایه می شوند. آن چیزی که در دنیای علم به عنوان مرجع به آن استناد می شود همین مقالات علمی هستند. یک پروفسور یا پژوهشگر که سالیان سال در حوزه کار کرده است، نتایج آزمایشات و تحقیقات خود را برای چاپ در مجلات و ژورنال های علمی ارسال می کند. به همین جهت تعداد مقالات چاپ شده برای یک شخص اکادمیک میزان اعتبار علمی او را در جهان علم نشان می دهد. 

انواع مقاله های علمی

اگر بخواهیم مقالات علمی را دسته بندی کنیم، می توانیم در سه دسته آن ها را جای دهیم. ابتدا مجلات علمی پژوهشی هستند که با آزمایش و تحقیق عملی سر و کار دارند و مرز های دانش فعلی را گسترش می دهند. برای مثال ویژگی های جدیدی از یک ماده دارویی را کشف می کنند. دسته دوم مقالات، مقاله های علمی ترویجی هستند. در این مقالات پژوهشگر به بررسی مقاله های پژوهشی می پردازد و تلاش می کند با بررسی آن ها یک نگاه کلی راجع به آن مساله را به دست بیاورد. برای مثال بیست یا سی مقاله را در باره اثر داروی متفورمین بررسی می کند و نتایج را در یک مقاله به نگارش در می آورد. دسته سوم مقالات که اعتبارشان از دو دسته قبلی پایین تر است، مقالات علمی تخصصی یا مقالات همایش ها و کنفرانس ها هستند. هر ساله کنفرانس های متعددی توسط مراکز علمی ودانشگاه ها برگزار می شود که متخصصین و دانشجویان دکتری در آن رشته را گرد هم می آورد. در این همایش ها نیز می تواند مقاله منتشر کرد اما همان طور که گفته شد اعتبار این گونه مجلات از انواع قبلی کمتر است.

ترجمه مقاله برای پایان نامه و پروپوزال

دانشجویان مقطع دکتری برای آن که بتوانند پایان نامه خود را بنویسند یا حتی قبل از آن زمانی که می خواهند پروپوزال خود را تکمیل کنند نیاز به مطالعه چندین مقاله در حوزه کاری خود دارند. مقالاتی که کار هایی مشابه کار خودشان در گذشته انجام شده است. با خواندن این مقالات می توانند دیدگاه عمیق تری از پژوهش خود داشته باشند. این مقالات، مقاله بیس نام دارند. مقاله بیس یا به زبان ساده تر، مقاله پایه که به عنوان پشتوانه علمی پروپوزال مورد مطالعه قرار می گیرد به زبان انگلیسی ست. بنابراین دانشجویان برای درک بهتر مفاهیم مندرج در آن مقاله نیاز به ترجمه تخصصی آن مقاله دارند. ترجمه روان و قابل فهم. برای سفارش ترجمه مقاله بیس می توانید پیام بدهید تا هماهنگی هزینه و زمان انجام کار انجام شود.

مشاوره رایگان سفارش ترجمه مقاله

جهت ارتباط مستقیم با پشتیبان سایت می توانید از روش های ذکر شده اقدام نمائید. برای پاسخگویی به امور شما، 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی هستیم.

مدت زمان سفارش ترجمه مقاله چقدر است؟

زمان انجام ترجمه کاملا به حجم کار و نیاز به فوریت در سفارش دهنده بستگی دارد. 

هزینه ترجمه مقاله چطور محاسبه می شود؟

قیمت ترجمه مقاله به تخصصی بودن متن مقاله وابسته است. لازم به ذکر است که قیمت کار نصف همه جا است پس ترجمه مقاله ارزان را با ما تجربه کنید. برای آگاهی از تعرفه ترجمه مقاله به پشتیبانی در واتساپ پیام بدهید.

ویژگی ترجمه مقاله

 • بازبینی ترجمه: همان طور که ذکر شده پس از آنکه ترجمه به اتمام رسید توسط مترجم دیگری مورد بازبینی قرار می گیرد تا اشتباهات احتمالی آن برطرف شود. سپس توسط ویراستار زبان فارسی بررسی می شود تا سطح روان بودن ترجمه به بالاترین میزان برسد.
 • ضمانت بازگشت وجه: تمامی ترجمه های انجام گرفته شامل، ترجمه مقاله، ترجمه متن کتاب، ترجمه فیلم و… همگی دارای ضمانت بازگشت وجه هستند.
 • انجام نمونه ترجمه: جهت اطمینان از سطح کیفیت ترجمه مقاله ها می توانید بخشی از مقاله خود را به واتساپ ارسال کنید تا ترجمه آن برای شما ارسال شود. چنان چه از کیفیت کار رضایت داشتید می توانید فایل کامل را ارسال کنید تا ترجمه دقیق آن انجام شود.
 • تسلط بر ترجمه: مترجم های همکارِ ما از تسلط کامل بر زبان انگلیسی برخوردار هستند. در هر رشته های مترجم های همان رشته فعالیت می کنند و این مساله عامل اصلی بالا بودن کیفیت ترجمه های انجام گرفته است

چطور سفارش ترجمه مقاله بدم؟

برای سفارش مستقیم ترجمه می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. روی آیکن های انتهای برگه کلیک کنید تا وارد نرم افزار شوید.

آخرین مقالات سایت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *