دانلود منابع فارماسیوتیکس ؛ دانلود رایگان آلتون PDF – دانلود کتاب اولتون

با درود به همراهان ترجمه100؛ این صفحه برای ارائه هر آنچه دانشجویان داروسازی و داروسازان گرامی در حوزه دانلود منابع فارماسیوتیکس نیاز دارند ایجاد شده است. می توانید به منابع فارماسیوتیکس دسترسی داشته باشید. ما تلاش می کنیم این صفحه را برای مخاطبین گرامی بروز نگه داریم و هر روز مطالب جدید و رفرنس های فارماسیوتیکس را به آن اضافه کنیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین ما برای دریافت نظرات ارزشمند شما و ایجاد بخش های جدید آماده هستیم. در انتهای همین مطلب می توانید ایده های خود را با ما در میان بگذارید یا در واتساپ پیام بدهید.

دانلود منابع فارماسیوتیکس

دانلود منابع مورد نیاز دانشجویان داروسازی را می توانید در ادامه مشاهده و دانلود نمائید.

 

معرفی کتاب آلتون 

کتاب فارماسیوتیکس آلتون اصلی ترین منبع برای مطالعه فارماسیوتیکس است که در دانشگاه های کشور و جهان و در رشته داروسازی تدریس می شود. البته این کتاب پیچیدگی زیادی دارد و محتوای آن کاملا تخصصی ست و برای مطالعه عمومی مناسب نیست. هر چند در خودِ کلاس های دانشگاه ها نیز این کتاب به طور دقیق تدریس نمی شود بلکه اساتید تلاش می کنند محتوای ان را به زبان روان و ساده در حزوه بیاورند تا برای دانشجویان درک و فهم مطلب ساده گردد. هر چند برخی اساتید نیز این کتاب را مخصوصا فصول مهم آن را تدریس می کنند. 

معرفی علم فارماسیوتیکس

علم فارماسیوتیکس، علمِ ساخت دارو در قالب هایی ست که آن ها می شناسید. قرص، شربت، آمپول، کرم، پماد، شیاف و… که به مجموعه این ها dosage form گفته می شود.
در این دانلود منابع فارماسیوتیکس یاد خواهید گرفت که چگونه یک قرص ساخته می شود و چه مراحلی را برای تبدیل ماده اصلی دارویی به قرص یا شربت باید طی کنید. تمام این مراجل به طور دقیق ذکر شده و باید مو به مو اجرا شود.  
 
 
مطالب مهم:
5/5 - (9 امتیاز)
مطلب پیشنهادی:  آنتی بیوتیک تراپی
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب