مطلب

دانلود منابع فارماسیوتیکس ؛ دانلود رایگان آلتون PDF – دانلود کتاب اولتون

با درود به همراهان ترجمه صد؛ این صفحه برای ارائه هر آنچه دانشجویان داروسازی و داروسازان گرامی در حوزه دانلود منابع فارماسیوتیکس نیاز دارند ایجاد شده است. می توانید به منابع فارماسیوتیکس دسترسی داشته باشید.

همچنین ما برای دریافت نظرات ارزشمند شما و ایجاد بخش های جدید آماده هستیم. در انتهای همین برگه می توانید ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود منابع فارماسیوتیکس

دانلود منابع مورد نیاز دانشجویان داروسازی را می توانید در ادامه مشاهده و دانلود نمائید.

 
کتاب فارماسیوتیکس آلتون اصلی ترین منبع برای مطالعه فارماسیوتیکس است که در دانشگاه های کشور و جهان و در رشته داروسازی تدریس می شود. البته این کتاب پیچیدگی زیادی دارد و محتوای آن کاملا تخصصی ست و برای مطالعه عمومی مناسب نیست. هر چند در خودِ کلاس های دانشگاه ها نیز این کتاب به طور دقیق تدریس نمی شود بلکه اساتید تلاش می کنند محتوای ان را به زبان روان و ساده در حزوه بیاورند تا برای دانشجویان درک و فهم مطلب ساده گردد. هر چند برخی اساتید نیز این کتاب را مخصوصا فصول مهم آن را تدریس می کنند. 
علم فارماسیوتیکس، علمِ ساخت دارو در قالب هایی ست که آن ها می شناسید. قرص، شربت، آمپول، کرم، پماد، شیاف و… که به مجموعه این ها dosage form گفته می شود.
در این علم یاد خواهید گرفت که چگونه یک قرص ساخته می شود و چه مراحلی را برای تبدیل ماده اصلی دارویی به قرص یا شربت باید طی کنید. تمام این مراجل به طور دقیق ذکر شده و باید مو به مو اجرا شود.  
 
 
مطالب مهم:
امتیاز مطلب
5/5
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
این مطالب را هم ممکن است بپسندید
دسترسی سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید