مزایای تحقیق واژگان کلیدی

واژگان کلیدی یکی از مهم ترین اجزای یک مقاله هستند که در فرانید سفارش تولید محتوا باید به آن توجه ویژه ای اختصاص یابد. واژه کلیدی مفهوم اصلی مقاله را مشخص می کند و به موتور های جستجو می فهماند که مقاله شما حول چه موضوعی می باشد. اگر شما هم قصد دارید با واژگان کلیدی و نحوه اسفاده از آن ها بیشتر آشنا شوید و همچنین مزایای تحقیق واژگان کلیدی را بدانید با ما همراه باشید.

کلمات کلیدی در مقاله

همان طور که می دانید هر مقاله دارای یک کلمه کلیدی ست که راجع به آن در حال ارائه مفاهیم است. حضور یک کلمه کلیدی در هر مقاله برای افزایش بازدهی تولید محتوا امری الزامی ست. اما می توان در شرایطی از چند کلمه کلیدی نیز برای مقاله استفاده کرد. به طور مثال، زمانی که شما روی یک کلمه کلیدی رتبه خود را پیدا کرده اید، حالا می توانید از یک کلمه دیگر نیز استفاده کنید تا تعداد کلمات ورودی سایت شما افزایش پیدا کند.

همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا انگیزشی

افرادی که در حوزه تولید محتوا نیز فعالیت می کنند، بهتر است از کلمات کلیدی در تمامی بخش های یک مقاله استفاده کنند تا مقاله به طور دقیق شخصی سازی و اختصاصی شود.

تحلیل کلمات کلیدی سایت

حالا که با واژگان کلیدی در تولید محتوا آشنا شدید، ممکن است این سوال پیش بیاید که چگونه در میان تعداد بالای کلمات کلیدی یک مورد خاص را انتخاب کنیم؟پاسخ این سوال در فرایندی به نام تحلیل کلمات کلیدی قرار دارد. شما به وسیله تحلیل کلمات می توانید متوجه شوید که کدام کلمه جستجوی بیشتری دارد و کدام کلمه توسط رقبای شما مورد توجه واقع شده اند. یکی از مهم ترین مزایای تحقیق واژگان کلیدی این است که هزینه و وقت شما فقط صرف مهم ترین کار می شود و دیگر نیاز نیست به طور غیر مشخص به دنبال تولید محتوا باشید.

همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا در کاشان

تحقیق کلمات کلیدی چیست

در این قسمت به مراحل انجام تحقیق کلمات کلیدی می پردازیم. شما میت وانید از این موارد به عنوان چک لیست تحقیق واژگان کلیدی استفاده کنید.

  1. کلمات خود را از طریق ابزار های مختلف و گوگل پیدا کنید.
  2. این لیست کلمات را به ترتیب میزان سرچ مرتب کنید.
  3. کلمات نا مرتبط را حذف کنید.
  4. کلمات کوتاه را از کلمات بلند جدا کنید.
  5. حالا از کلمات بلند شروع به تولید محتوا کنید.
  6. سپس به سراغ کلمات کوتاه تر بروید.

در این مقاله به (مزایای تحقیق واژگان کلیدی) پرداختیم و همچنین نحوه انجام این تخقیق را بیان کردیم.

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email