چگونه درباره ما بنویسیم

شاید در نگاه اول اهمیت صفحه درباره ما مشخص نباشد، اما تجربه ثابت کرده است که اگاهی از اینکه چگونه درباره ما بنویسیم بسیار در بهبود نظر مخاطب موثر است و سایت هایی با صفحه درباره ما باکیفیت که محتوای خوبی داشته باشد، می تواند روی مخاطبین اثرگذار باشد و آن ها را برای خرید یا دریافت خدمات ترغیب کند. بنابراین بهتر است تکینک های نوشتن صفحه درباره ما را بیاموزید و آن ها را عملی کنید.

اهمیت صفحه درباره ما

در صفحه درباره ما، هویت برند شما معرفی می شود. در مورد خودتان و شرکت تان می نویسید و مسیر پیشرفت خود را به طور شفاف توضیح می دهید. برای نوشتن یک صفحه درباره خوب می توان از سایت های معتبر الگوبرداری کرد. ما در اینجا نکاتی را برای نگارش یک صفحه درباره ما در سایت بیان می کنیم پس اگر به دنبال پاسخ چگونه درباره ما بنویسیم هستید پایان با ما همراه باشید.

راهنمای ساخت صفحه درباره ما

برای تهیه بهترین صفحه درباره ما کافی ست یک برگه را در وردپرس بسازید و نام آن را (درباره ما) بگذارید. معادل انگلیسی درباره ما (about us) می باشد که برای URL صفحه می توانید آن را وارد کنید. بعد از ساخته شدن این صفحه نوبت به تولید محتوا برای صفحه درباره ما می رسد.

همچنین بخوانید  کال تو اکشن چه کاربردی دارد

شما چه کسی هستید؟

اولین موضوعی که در چگونه درباره ما بنویسیم و مساله ای که در صفحه درباره ما باید به آن پرداخته شود، این است که شما چه کسی هستید؟ خودتان را معرفی کنید و مشخصات خود و شرکت تان را بگویید. به طور خلاصه توضیح دهید که تیم کاری شما از چه کسانی و با چه مشخصاتی تشکیل شده است. معرفی شما به ایجاد اعتماد (Customer Trust) برای کسب و کار شما از جانب مشتری ها کمک می کند.

ماموریت و وظیفه اصلی شما چیست؟

در این مرحله از سوال چگونه درباره ما بنویسیم به طور دقیق حوزه کاری خود را مشخص کنید و بگویید که در حال انجام چه کاری و ارائه چه خدماتی هستید؟ هدف شرکت شما چیست؟ چه مشکلی را برطرف می کنید؟ خدمت اصلی شما چیست؟ خدمات فرعی شما چه هستند؟ تمام این سوالات را در صفحه درباره ما پاسخ دهید.

همچنین ببنید: سفارش تولید محتوا متنی

مسیر تکامل و پیشرفت خود را نشان دهید

مردم عاشق داستان هستند. داستان بیزینس خود را بنویسید. بگویید که از کجا شروع کردید و در حال حاضر در چه جایگاهی ایستاده اید؟ این قسمت می تواند اثر گذاری فوق العاده ای بر مخاطب شما داشته باشد و به ایجاد حس اعتماد و رضایت در مشتریان منجر شود. پس داستان موفقیت خود را نیز در صفحه درباره ما مشخص کنید.

همچنین بخوانید  سفارش تولید محتوا تخصصی

به مشتریان خود اشاره کنید

بهتر است به تعداد مشتریان خود و نمونه ای از آن ها اشاره کنید. نشان دهید که تا به حال با چه کسانی همکاری داشته اید و نحوه بازخورد آن ها چگونه بوده است؟ هر چه مشتری های شما شناخته شده تر باشند به شناخته شدن برند شما نیز کمک می کند. این مرحله اعتبار زیادی به سایت شما می دهد و اگر پرسیده شود که چگونه درباره ما بنویسیم مجموعه این مراحل باید اجرا شوند تا بهترین نتیجه به دست آید. متن آماده درباره ما نیز در این قسمت قرار خواهد گرفت.

امتیاز مطلب
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email