یک کلید واژه خوب چه ویژگی هایی دارد

سلام و درود به همراهان عزیز وبسایت ترجمه صد؛ در این مقاله به سوال (یک کلید واژه خوب چه ویژگی هایی دارد) پاسخ خواهیم داد. کلید واژه موضوع اصلی یک مقاله را در انجام تولید محتوا مشخص می کنید. اگر کلید واژه را به درستی انتخاب کنید بازدید بالایی برای سایت شما حاصل می شود. اما اگر مقاله شما هیچ کلمه کلیدی نداشته باشد، تولید محتوا کاری کاملا بیهود است. پس اگر می خواهید با کلیدواژه خوب و ویژگی های آن آشنا شوید تا انتها با ما همراه باشید.

عبارت کلیدی کانونی

همان طور که می دانید کلمه کلیدی مهم ترین اصل در تولید محتوا ست. این کلمه اصلی را همچنین با نام عبارت کلیدی کانونی می شناسند. در واقع این کلمات مواردی هستند که توسط مخاطبین شما در گوگل جستجو می شوند و شما می توانید با تولید محتوا در این گونه موارد، ترافیک مناسبی را به سمت سایت خود روانه کنید.

همچنین ببینید:   تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی

برای مثالب عبارت کلیدی این مقاله (یک کلید واژه خوب چه ویژگی هایی دارد) می باشد و ما سعی می کنیم به این سوال پاسخ دهیم. همان طور که مشخص است لازم نیست عبارت کلیدی شما حتما یک کلمه ای یا دو کلمه ای باشد. می توانید برای یک سوال تولید محتوا کنید. این مساله کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. اما توصیه ما این است که کلمات دم دراز یا لانگ تیل را انتخاب کنید تا به زودی در صدر نتایج گوگل نشان داده شوید.

کلمه کلیدی در پاراگراف اول

یکی از نکاتی که هنگام استفاده از کلمه کلیدی مقاله باید به آن توجه کنید، استفاده از کلمه کلیدی در پاراگراف اول است. این قسمت از مقاله مهم ترین بخش آن است و گوگل نیز توجه ویژه ای به این بخش دارد. یعنی اگر کلمه کلیدی شما در اولین بخش مقاله شما نباشد گوگل نمی تواند به طور دقیق متوجه شود که محتوای شما در چه موردی ست. البته امروزه با پیشرفت های شگفت انگیزی که گوگل در موتور جستجوی خود داشته است می توان گفت در هر صورت متوجه مفهوم کلی مقاله شما می شود، اما توصیه من این است که حتما کلمه را در اولین جملات خود به کار ببرید تا فرایند درک شدن مقاله توسط گوگل با سرعت بالا تری انجام گیرد.

همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا سرگرمی

مثال برای کلید واژه

در این قسمت یک مثال از کلمه را بیان می کنیم تا ویژگی های آن را بهتر متوجه شوید. فرض کنید می خواهیم در مورد (خرید گوشی آیفون) تولید محتوا کنیم. با سرچ کردن این عبارت در گوگل متوجه می شویم که سایت های متعددی این عبارت را انتخاب کرده اند پس مشخص می شود که این عبارت توسط مردم نیز جستجو می شود.

حالا اگر بخواهیم این عبارت را به عنوان کلمه کلیدی اصلی مقاله بر گزینیم بهتر است توجه کنیم که این ویژگی های در آن موجود باشد:

  • کلمه کلیدی جستجوی بالایی دارد
  • کلمه کلیدی رقابت بالایی ندارد
همچنین ببینید:   سفارش تولید محتوا در شاهرود

اگر این دو ویژگی در کلمه کلیدی شما موجود بود، حتما آن را انتخاب کرده و تولید محتوای خود را شروع کنید.

در این مقاله به سوال (یک کلید واژه خوب چه ویژگی هایی دارد) پاسخ دادیم و خصوصیات یک کلید واژه عالی را ذکر کردیم.

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email