آموزش رایگان تمرکز – دانلود فیلم آموزشی

با درود به مخاطبین عزیز ترجمه صد؛ دنيا پر از حواس پرتي هاي مختلف است. هنگامي که سروصداهاي خيابان و موبايل را مي شنويد،خيلي سخت است که بتوانيد به راحتي تمرکز کنيد و  تمرکز دقيقاً همين نکته اي است که موفقيت و پيشرفت به آن نياز داريد. در اين صفحه دوره فیلم آموزش رایگان تمرکز و چگونگي تبديل شدن به شخص حواس جمع را خواهيد ديد. اين مهارت يعني حفظ تمرکز يکي از مهمترين مهارت هاي قرن بيست و يکم است. همچنين خواهيد دانست که چگونه محيط کار، هنجارهاي اجتماعي و رفتارهاي فردي بر ميزان و دقت توجه شما و تمرکز شما تأثير مي گذارد. در اين دوره به شما آموزش داده مي شود تا به عوامل حواس پرتي واکنش بهتري بدهيد.

  • تکنيک هاي عملي براي آموزش رایگان تمرکز و مقابله با حواس پرتي تلگرام، اينستاگرام، فيس بوک، موسيقي ها، تلويزيون، صداي هاي آزاردهنده و…

تمرکز چیست؟

تمرکز به معنی جمع کردن حواس و دقت و توجه به یک موضوع خاص و در نظر نگرفتن موارد دیگر است. زمانی که تلاش می کنید روی یک موضوع دقت کنید اما افکار مزاحم به میان ذهن شما می آیند، گفته می شود که شما تمرکز ندارید. امروزه در علم روانشناسی اهمیت زیادی برای تمرکز دیده می شود زیرا اگر کاری با تمرکز بیشتر انجام شود میزان بازدهی فرد در آن کار بیشتر می شود.

همچنین بخوانید  آموزش مبحث آسم

دانلود دوره آموزش رایگان تمرکز

در این دوره آموزشی با سخنرانی اساتید معروفی برخورد خواهید کرد که جملات انگیزه بخش آن ها و تکنیک هایی که ذکر می شود به افزایش تمرکز شما منجر خواهد شد پس با دقت این فیلم ها را مشاهده کنید.

مقدمه آموزش رایگان تمرکز

در این قسمت، بحث های مقدماتی دوره مطرح می شود. حتما این قسمت را مشاهده کنید زیرا دیدگاه شما را به تمرکز و مجتوای این دوره شکل خواهد داد.

دانلود این قسمت

قسمت دوم

قسمت دوم این سری آموزشی به زودی در اینجا قرار خواهد گرفت.

 

 

همچنین ببینید:

امتیاز مطلب
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email