هزینه تایپ جزوه دست نویس

هزینه تایپ جزوه دست نویس در سال 1401 با توجه به سطح علمی کار و دقت لحاظ شده معین می گردد. جزوه های درسی توسط دانشجویان اغلب ضبط می شوند اما برای مطالعه آن ها نیاز است که تایپ جزوه صورت پذیرد. تایپیست های حرفه ای سایت ترجمه صد آماده ارائه خدمات تایپ جزوه دستنویس می باشند.

هزینه تایپ جزوه دست نویس

به طور کلی هزینه تایپ جزوه دست نویس صفحه ای 3 هزار تومان می باشد. البته این امکان وجود دارد تعرفه تایپ جزوه تغییر پیدا کند. به همین جهت برای اطلاع از قیمت تایپ جزوه کافی ست با واتساپ ما در ارتباط باشید.

قیمت هر صفحه تایپ فارسی سال 1400

قیمت تایپ فارسی در سال 1400 کمتر از امسال بود. این مساله هم به دلیل افزایش قیمت های معمول می باشد. با این حال در ما در ترجمه صد تلاش کرده ایم تا قیمت ها را پایین قرار دهیم تا همگان امکان دریافت خدمات تایپ جزوه را داشته باشند.

هزینه تایپ فوری

چنانچه نیاز به تایپ فوری جزوه دارید، می توانید با واتساپ ما در ارتباط باشید. کارشناس سایت شما را در این رابطه راهنمایی خواهد نمود. لازم به ذکر است که هزینه تایپ فوری جزوه بیشتر از حالت معمول می باشد.

مطلب پیشنهادی:  انجام پروژه های دانشجویی علوم تربیتی

نرخ اتحادیه برای تایپ

غالبا مبلغی به عنوان نرخ اتحادیه برای تایپ جزوه مطرح می شود. این قیمت با توجه به نوع متن دستنویس مشخص می گردد. برای مثال اگر جزوه دستنویس شما دارای فرمول باشد طبیعتا قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

تعرفه تایپ جزوه چطور محاسبه می شود؟

همان طور که گفته شد، برای تعیین تعرفه تایپ جزوه دستنویس باید به پشتیبان سایت مراجعه نمایید. اما در حالت کلی، هزینه با توجه به تعداد صفحات جزوه، وجود یا عدم وجود فرمول و شکل و جدول و مواردی از این قبیل صورت می پذیرد.

نحوه دریافت تعرفه تایپ جزوه دستویس

برای دریافت خدمات تایپ جزوه دستنویس و آگاهی از جدید ترین هزینه تایپ جزوه دست نویس می توانید به شماره 09210036503 در واتساپ پیام بدهید. ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب