سفارش پروژه دانشجویی در یک دقیقه!

بدون ثبت نام سفارش پروژه دانشجویی بدین! سریعا بررسی می کنیم و هزینه و مدت انجام کار رو اعلام می کنیم. مشاوره اولیه کاملا رایگانه. 

فرم ثبت سفارش پروژه دانشجویی

در ثبت سفارش مشکل دارید؟

سفارش پروژه و تحقیق

ترجمه

ترجمه مقالات دانشگاهی ویژه دانشجویان گرامی با هزینه مناسب و کیفیت بی نظیر

تهیه پاور پوینت

ساخت و تهیه پاورپوینت زیبا با افکت های متناسب و متن کاملا علمی همراه با منابع معتبر. 

انجام تحقیق دانشگاهی

انجام تحقیق دانشگاهی با استفاده از منابع معتبر و علمی با قالب ویژه تحقیق دارای عنوان، فهرست مطالب، مقدمه، متن تحقیق، نتایج و رفرنس ها

تهیه پروپوزال

تهیه پروپوزال استاندارد مطابق فرم پیشنهادی دانشگاه ها، شامل عنوان، پیشینه پژوهش، سوالات و فرضیه های پروپوزال، چارت گانت و تمامی بخش های یک پروپوزال عالی.

ویرایش پایان نامه

ویرایش و ادیت پایان نامه مطابق استاندارد دانشگاه ها، فونت و سایز مناسب، پاراگراف بندی، فهرست بندی دقیق، استفاده از منابع علمی و…

SPSS

وارد کردن انواع اطلاعات کمی و کیفی، گرفتن خروجی و انواع نمودار های مورد نیاز، پیاده سازی تست های آماری و تحلیلی

نمونه کارهای انجام شده پروژه دانشگاهی

کاربران متعددی کارهای خود را برای همکاری در سفارش پروژه دانشجویی به ما می سپارند. تعدادی از نمونه کارهای انجام گرفته را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

 

پروژه تحقیق با عنوان (مقایسه آزمون های سنجش تحصیلی در جهان)

تحقیق با عنوان (بررسی سمیت داپسون در داروسازی)

تحقیق کلاسی با عنوان (بررسی ارتباط میان عرفان و اخلاق)

قیمت انجام پروژه های دانشجویی

ما تلاش می کنیم بهترین خدمات دانشجویی را در فضای اینترنت ارائه دهیم. قیمت پروژه های انجام شده اینترنتی به نوع کار (تحقیق، تایپ، ترجمه و…) و حجم کار (صفحات) بستگی دارد. اما در عین حال ما تلاش میکنیم هزینه ها در کمترین مقدار خود باشد. پس دانشجویان و کاربران عزیز از این بابت خیالشان راحت باشد چرا که ما بهترین کیفیت را با کم ترین قیمت ارائه می دهیم.

مدت زمان انجام پروژه های دانشجویی

همانطور که ذکر شد هر پروژه ای اعم از تایپ، ترجمه، تحقیق، پاور پوینت و… به زمان متفاوتی نیاز دارد و این تایم به موضوع موردنظر شما و حجم کار بستگی دارد. پس اگر حجم کار کم یا متوسط باشد در یک روز می توانید آن را دریافت کنید و چنانچه حجم کار سنگین باشد بیشتر از یک روز طول می کشد. به طور کلی پروژه ها از یک ساعت تا چند روز بسته به مواردی که ذکر شد زمان می برد.

نحوه سفارش دهی پروژه

برای ثبت سفارش خود به راحتی می توانید از طریق شبکه های اجتماعی اقدام کنید. کافی ست در تلگرام یا واتساپ ما موضوع پروژه و رشته خود را بفرستید تا بررسی هزینه آن انجام شده و پروژه درسی تحصیلی شما در اسرع وقت آغاز شود. روی آیکن های مربوطه در انتهای برگه کلیک کنید تا وارد نرم افزار شوید.