قیمت پاورپوینت (✔️100% تضمینی) هزینه و تعرفه سفارش پاورپوینت فوری پایان نامه

هزینه پاورپوینت در سایت ترجمه را می توانید به صورت آنلاین ببینید، جهت سفارش پاورپوینت کافی ست با با ما در تماس باشید.

جدول قیمت پاورپوینت (تابستان 1402

 در این قسمت از سایت ترجمه صد می توانید جدول قیمت پاورپوینت را مشاهده بفرمایید.

نوع

قیمت

نحوه سفارش

پاورپوینت ساده

7 تا 15 هزار تومان

جهت سفارش پیام بدهید.

پاورپوینت نیمه حرفه ای

15 تا 20 هزار تومان

جهت سفارش پیام بدهید.

پاورپوینت حرفه ای

20 تا 30 هزار تومان

جهت سفارش پیام بدهید.

لیست قیمت پاورپوینت

لیست قیمت پاورپوینت سایت ترجمه صد شامل هزینه و تعرفه هر اسلاید پاورپوینت می باشد. لازم به ذکر است که قیمت پاورپوینت اگر به صورت فوری آماده شود، 20 درصد بیشتر از مبالغ فوق می باشد.

عوامل موثر بر قیمت ساخت پاورپوینت فوری

ممکن است پرسیده شود که قیمت تهیه اسلاید در ترجمه صد توسط چه عواملی تعیین می شود. در جواب باید عرض کنیم که قیمت ساخت پاورپوینت فوری به سطح کار و اینکه آیا مطالب شما آماده و در قالب ورد است یا باید توسط تیم ما تایپ شود، بستگی دارد. بنابراین جهت آگاهی از تعرفه پاورپوینت در سال جدید کافی ست با ما در سایت ترجمه صد در ارتباط باشید.

قیمت پاورپوینت ساده

قیمت پاورپوینت ساده نسبت به مواردی مانند پاورپوینت پایان نامه کمتر است و اغلب برای ارائه کلاسی به کار برده می شود. پیشنهاد ما این است که از خدمات پاورپوینت حرفه ای استفاده کنید تا بیشترین کیفیت را از خدمات ما دریافت بفرمایید.

تعرفه پاورپوینت حرفه ای

برای سفارش پاورپوینت حرفه ای می توان از تکنیک های مختلف طراحی استفاده نمود و همچنین قابلیت های متعدد پاورپوینت را به کار گرفت. بدیهی ست استفاده از چنین مواردی مستلزم صرف زمان و انرژی ست که موجب افزایش تعرفه پاورپوینت خواهد شد. اما نگران نباشید ما در ترجمه صد همیشه تلاش کرده ایم تا قیمت خدمات خود را در حداقل مقدار قرار دهیم تا کاربران گرامی رضایت بالایی را تجربه نمایند.

هزینه پاورپوینت دانشجویی فوری

فوریت در انجام پاورپوینت دانشجویی موجب افزایش قیمت آن خواهد شد. اما به طور کل هزینه های پاورپوینت در ترجمه صد در کمترین مقدار در سطح اینترنت می باشد.

هزینه ساخت پاورپوینت سمینار

هزینه ساخت پاورپوینت به دو نکته بستگی دارد:

  1. محتوای ارائه آماده است یا خیر؟ اگر مطالب پاورپوینت، از قبل آماده باشد، هزینه تهیه پاورپوینت بصورت حداقلی و در صورتیکه بایستی توسط کارشناسان ما تهیه شود، قیمت پاورپوینت افزایش می یابد.
  2. قالب و طراحی پاورپوینت بصورت ساده باشد یا گرافیکی؟ اگر نیاز به طراحی ساده برای پاورپوینت خود داشته باشید، قیمت پاورپوینت در کمترین میزان خود محاسبه شده و اگر طراحی گرافیکی و قالب اختصاصی را ترجیح می دهید، هزينه درست كردن پاورپوينت افزایش می یابد.

قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه

جدیدترین لیست قیمت پاورپوینت اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در سطح‌های مختلف انجام پاورپوینت مشاهده کنید و سفارش پاورپوینت خود را تکمیل کنید.
هزینه انجام پاورپوینت

هزینه پاورپوینت نی نی سایت

تعرفه تحقیق دانشجویی ۱۴۰۱

تهیه پاورپوینت حرفه ای

تهیه پاورپوینت از مقاله

4.9/5 - (111 امتیاز)