قیمت انجام پاورپوینت (بهار1403) تعرفه سفارش پاورپوینت فوری پایان نامه

هزینه پاورپوینت در سایت ترجمه را می توانید به صورت آنلاین ببینید، جهت سفارش پاورپوینت کافی ست با ما در ارتباط باشید.

جدول قیمت پاورپوینت (بهار 1403)

 در این قسمت از خدمات سفارش پاورپوینت از سایت ترجمه صد می توانید جدول قیمت پاورپوینت را مشاهده بفرمایید.

نوع

قیمت

نحوه سفارش

پاورپوینت ساده

7 تا 15 هزار تومان

جهت سفارش پیام بدهید.

پاورپوینت نیمه حرفه ای

15 تا 20 هزار تومان

جهت سفارش پیام بدهید.

پاورپوینت حرفه ای

20 تا 30 هزار تومان

جهت سفارش پیام بدهید.

لیست قیمت پاورپوینت

لیست قیمت پاورپوینت سایت ترجمه صد شامل هزینه و تعرفه هر اسلاید پاورپوینت می باشد. لازم به ذکر است که قیمت پاورپوینت اگر به صورت فوری آماده شود، 20 درصد بیشتر از مبالغ فوق می باشد.

عوامل موثر بر قیمت ساخت پاورپوینت فوری

ممکن است پرسیده شود که قیمت تهیه اسلاید در ترجمه صد توسط چه عواملی تعیین می شود. در جواب باید عرض کنیم که قیمت ساخت پاورپوینت فوری به سطح کار و اینکه آیا مطالب شما آماده و در قالب ورد است یا باید توسط تیم ما تایپ شود، بستگی دارد. بنابراین جهت آگاهی از تعرفه پاورپوینت در سال جدید کافی ست با ما در سایت ترجمه صد در ارتباط باشید.

قیمت پاورپوینت ساده

قیمت پاورپوینت ساده نسبت به مواردی مانند پاورپوینت پایان نامه کمتر است و اغلب برای ارائه کلاسی به کار برده می شود. پیشنهاد ما این است که از خدمات پاورپوینت حرفه ای استفاده کنید تا بیشترین کیفیت را از خدمات ما دریافت بفرمایید.

تعرفه پاورپوینت حرفه ای 1403

برای سفارش پاورپوینت حرفه ای می توان از تکنیک های مختلف طراحی استفاده نمود و همچنین قابلیت های متعدد پاورپوینت را به کار گرفت. بدیهی ست استفاده از چنین مواردی مستلزم صرف زمان و انرژی ست که موجب افزایش تعرفه پاورپوینت خواهد شد. اما نگران نباشید ما در ترجمه صد همیشه تلاش کرده ایم تا قیمت خدمات خود را در حداقل مقدار قرار دهیم تا کاربران گرامی رضایت بالایی را تجربه نمایند.

هزینه پاورپوینت دانشجویی فوری

فوریت در انجام پاورپوینت دانشجویی موجب افزایش قیمت آن خواهد شد. اما به طور کل هزینه های پاورپوینت در ترجمه صد در کمترین مقدار در سطح اینترنت می باشد.

هزینه ساخت پاورپوینت سمینار

هزینه ساخت پاورپوینت به دو نکته بستگی دارد:

 1. محتوای ارائه آماده است یا خیر؟ اگر مطالب پاورپوینت، از قبل آماده باشد، هزینه تهیه پاورپوینت بصورت حداقلی و در صورتیکه بایستی توسط کارشناسان ما تهیه شود، قیمت پاورپوینت افزایش می یابد.
 2. قالب و طراحی پاورپوینت بصورت ساده باشد یا گرافیکی؟ اگر نیاز به طراحی ساده برای پاورپوینت خود داشته باشید، قیمت پاورپوینت در کمترین میزان خود محاسبه شده و اگر طراحی گرافیکی و قالب اختصاصی را ترجیح می دهید، هزينه درست كردن پاورپوينت افزایش می یابد.

قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه

همان طور که مستحضرید، قیمت انجام پاورپوینت پایان نامه بستگی به عواملی مانند حجم کار، نوع پاورپوینت و زمان تحویل سفارش دارد. اگر نیازمند سفارش فوری پاورپوینت پایان نامه هستید می توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید، ما در این مسیر شما را یاری خواهیم کرد.
جدیدترین لیست قیمت پاورپوینت اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در سطح‌های مختلف انجام پاورپوینت مشاهده کنید و سفارش پاورپوینت خود را تکمیل کنید.

هزینه انجام پاورپوینت در سال 1402

اگر قصد ارائه پاورپوینت با موضوع مد نظر خود را دارید، کافیست در واتساپ با پشتیبان سایت و بخش سفارش در ارتباط باشید تا پس از اطلاع از هزینه ساخت پاورپوینت جهت ثبت سفارش اقدام بفرمایید.
 1. هزینه پاورپوینت نی نی سایت
 2. تعرفه تحقیق دانشجویی ۱۴۰۱
 3. تهیه پاورپوینت حرفه ای
 4. تهیه پاورپوینت از مقاله

لیست حدودی قیمت‌ها در ادامه قرار گرفته. ولی با ارسال پیام و بررسی دقیق پروژه تایپ شما، هزینه نهایی سفارش پاورپوینت دقیق و بسیار به صرفه‌تر محاسبه خواهد شد.

محاسبه قیمت پاورپوینت به موارد بسیار متفاوتی بستگی داره و اعلام هر کدوم غیرممکنه، قیمت‌های این صفحه حدودی و با توجه به شرایط واردشده هستند. اگر سفارش پاورپوینت دارید، لازم نیست خودتان زمانی را صرف محاسبه هزینه کنید. این کار را کارشناسان ما به صورت رایگان انجام خواهند داد. 

اگر هم فکر می‌کنید ارائه‌های پاورپوینتی برای شما تکراری‌شده می‌تونید با سفارش پرزی، ارائه‌ای حرفه‌ای و متفاوت داشته‌باشید. برای اطلاع از فرق پرزی و پاورپوینت به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 قیمت گذاری خدمات پاورپوینت

هزینه ساخت ارائه‌های شما با برنامه پاورپوینت به مواردی من جمله گزینه‌های زیر بستگی داره:

 • تعداد اسلایدها
 • نوع قالب
 • نحوه ارسال یا جمع آوری مطالب
 • تعداد و نوع عکس‌ها
 • صداگذاری
 • افکت‌ها و انیمیشن سازی‌ها
 • زمان تحویل
 • زبان ارائه (مثلا در سفارش پاورپوینت انگلیسی)
 • و…

 
4.9/5 - (111 امتیاز)