انجام تایپ با کیفیت فوق العاده و فوری

فرم سفارش

در ثبت سفارش مشکل دارید؟ مستقیم پیام بدهید

انجام تایپ سفارش تایپ فوری ارزان ترجمه صد تایپیست

یکی از خدمات جدید از مجموعه ترجمه صد، انجام تایپ دانشجویی با کیفیت است. در این مطلب با ویژگی های تایپ دانشجویی آشنا می شوید و در انتها خواهیم گفت که چطور می توانید سفارش تایپ خود را برای ما ارسال کنید.

انجام تایپ دانشگاهی

بسیار پیش می آید که می خواهید جزوه اساتید دانشگاهی را تهیه کنید اما این کار نیاز به تایپ دارد که ممکن است چندین ساعت از وقت شما را بگیرد. در این هنگام می توانید از خدمات انجام تایپ آنلاین (کار دانشجویی تایپ) استفاده کنید. ما همه روز های هفته آماده ایم تا انجام تایپ را با بهترین کیفیت برای شما انجام دهیم. تایپ پایان نامه یا پروپوزال نیز یکی از مهم ترین و پر متقاضی ترین انواع کاربردهای تایپ دانشجویی ست. اگر شما هم می خواهید تایپ پایان نامه یا پروپوزال خود را انلاین انجام دهید با ما همراه باشید.

تایپ آنلاین فارسی

حتما تا به حال شنیده اید که می توان به وسیله صدا یک متن را تایپ کرد. این مساله شاید در انجام تایپ جالب به نظر برسد اما زمانی که از این گونه نرم افزار های اتوماتیک استفاده می شود، نتیجه دلخواهی به دست نمی آید. زیرا از هوش مصنوعی در این گونه نرم افزار های انجام تایپ آنلاین فارسی استفاده می شود که هنوز توسعه کافی را پیدا نکرده است. بنابراین توصیه می شود تایپ خود را به صورت انسانی و به یک شخص کار آزموده بسپارید.

نمونه کار سفارش تایپ دانشجویی

در این قسمت یک نمونه کار انجام تایپ را می توانید مشاهده کنید:

نمونه کار انجام تایپ دانشجویی سفارش تایپ جزوه

سفارش انجام تایپ فوری

یکی از خدمات مهم ارائه شده در وبسایت ترجمه 100، خدمات انجام تایپ فوری می باشد. چنان چه تایپ سریع برای شما اهمیت دارد می توانید آن را به بسپارید. ما در سریع ترین زمان ممکن انجام تایپ فوری را برای شما ارائه می دهیم تا نهایتا در عرضه چند ساعت فایل شما آماده شده باشد. برای سفارش تایپ فوری می توانید در واتساپ به ما پیام بدهید.

کانال تایپ در منزل

برای ارسال کار برای تایپ در منزل می توانید به آدرس واتساپ ما پیام بدهید و سفارش خود را ثبت کنید. تایپیست های مجموعه در سریع ترین زمان ممکن سفارش تایپ جزوه یا ویس شما را انجام خواهند داد. در پروژه تایپ ایران کارمند ما از افرادی استفاده می کنیم که تجربه انجام تایپ آنلاین ورد دارند و سفارش شما را به نحو احسن انجام خواهند داد.

مرکز تخصصی تایپ

تایپ کتاب، جزوه و… نیاز به دقت بالایی دارد که در بسیاری موارد روی این مساله از جانب مشتریان تاکید بالایی می شود. ما این اطمینان را به شما می دهیم که کیفیت تایپ های صورت گرفته در سایت ترجمه بسیار بالاست به همین جهت ما ضمانت صد در صدی را برای انجام تایپ و سفارش آن قرار داده ایم. بنابراین اگر تایپ صورت گرفته در مجموعه Tarjome100 دارای هر گونه ایراد محتوایی و یا فنی باشد، هزینه آن به طور کامل به کاربر بازگشت داده می شود.

تکنیک های انجام تایپ عالی

بسیاری از مواقع ممکن است شرایطی پیش بیاید که نیاز به تایپ بی نقص و با سرعت داشته باشید در چنین موقعیتی اگر با تکنیک های انجام تایپ سریع و ده انگشتی آشنا نباشید به مشکل خواهید خورد. همچنین برای قبول سفارش تایپ نیز باید با تکنیک های تایپ سریع آشنایی کامل داشته باشید. با ما در این مقاله همراه باشید تا تکنینک های تایپ عالی به شما آموزش داده شود.

در مرحله اول سعی کنید به پرکاربردترین کلیدهای کیبورد که همان حروف الفبا هستند مسلط شوید. به عبارتی محل هرکدام از حروف را به طور کامل در ذهن بسپرید تا هنگام انجام تایپ با مشکل مواجه نشوید. استفاده از کیبورد مناسب تایپ نیز یکی از ملزومات اساسی برای انجام تایپ سریع است. صفحه کلید کیبورد مناسب تایپ باید اندازه استاندارد داشته باشد، سیم آن کوتاه یا بلند نباشد، کلیدهای آن گیر نداشته باشد، کلیدها هنگام انجام تایپ صدای آزاردهنده تولید نکنند، فاصله استاندارد بین کلیدها وجود داشته باشد تا درصد خطا در تایپ کاهش یابد و از همه مهم تر این که کلیدها نرم باشند تا در طولانی مدت باعث خستگی انگشتان و دست تایپیست نشود.

یکی از مواردی که سرعت انجام تایپ را بسیار کاهش می دهد نگاه کردن به صفحه کلید است. نگاه کردن به صفحه کلید در هنگام تایپ سرعت و دقت تایپیست را به شدت کم می کند. پس برای قبول سفارش تایپ بیش تر و درآمد بیش تر از نگاه کردن به صفحه کلید هنگام تایپ اجتناب کنید. اگر به صورت ناخودآگاه و بی اختیار نگاهتان به سمت کیبورد کشیده می شود می توانید یک مقوا یا پارچه روی کیبورد بکشید.

نحوه انجام تایپ ده انگشتی

برای این که بتوانید تعداد بیش تری سفارش تایپ دریافت کنید باید به مرور زمان با انجام تایپ ده انگشتی آشنا شوید. در این نوع تایپ انگشت اشاره دست راست باید روی کلید J و انگشت اشاره دست چپ روی کلید F قرار بگیرد. هردو انگشت شست را روی کلید اسپیس قرار دهید. سه انگشت باقی دست راست را روی کلیدهای L, k  و : ، و همچنین سه انگشت دیگر دست چپ را روی حروف A, D و S قرار دهید.

دو نکته مهم در انجام تایپ

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام انجام تایپ باید به یاد داشته باشید این است که پس از یادگیری تکنیک ها و اصول تایپ سریع باید تکرار و تمرین فراوان داشته باشید تا بتوانید در کنار افزایش سرعت و دقت در انجام تایپ، سفارش تایپ به تعداد بالا نیز دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای انجام تایپ عالی باید در کنار سرعت بالا در تایپ، دقت کافی نیز داشته باشید زیرا در صورتی که تعداد خطاها افزایش یابد از ارزش تایپ کاسته می شود و دیگر تند نویسی بی ارزش می شود.

هنگامی که قصد دارید سفارش تایپ قبول کنید متناسب با سرعت تایپ و تعداد کلمه ای که در هر دقیقه می توانید تایپ کنید زمان لازم را برای کارفرما تعیین کنید. دقت کنید زمان مورد نیاز را ایده آل در نظر نگیرید؛ زیرا ممکن است مشکلی برایتان پیش بیاید و نتوانید مدتی کار کنید.

 

فریلنسر تایپ در سایت ترجمه صد

تایپیست های مجموعه ترجمه صد در بخش انجام تایپ به شکل فریلنسر تایپ فعالیت می کنند یعنی آزاد کار هستند و بنابراین هر زمانی از شبانه روز امکان انجام تایپ فراهم است. در تایپایران ترجمه به انجام تایپ های دانشجویی و دانشگاهی به صورت کاملا حرفه ای و دقیق پرداخته می شود.

قیمت انجام تایپ دانشجویی

اگر مشتری سفارش تایپ ما باشید حتما این مورد را می دانید که قیمت انجام تایپ در ترجمه صد بسیار مناسب و کمتر از همه جاست. اما اگر برای بار اول است که با سایت ما آشنا شده اید دانستن این نکته ضروری ست که هزینه خدمات ما کمترین هزینه در سطح اینترنت است و نمی توانید هیچ موردی را کمتر از قیمت های ذکر شده پیدا کنید. به طور معمول آخرین نرخ تایپ به شکل صفحه ای حساب می شود (هر صفحه حاوی 250 کلمه).

انجام تایپ: نحوه سفارش تایپ دانشجویی

همانطور که گفته شد برای سفارش انجام تایپ دانشجویی از طریق تلگرام یا واتس آپ می توانید با ما ارتباط برقرار و فایل مورد نظر خودتان را ارسال کنید تا توسط فریلنسر تایپ (تایپیست های مجموعه) بررسی شود. پس از بررسی قیمت نهایی را مشخص می کنیم و در صورت پذیرش، سفارش تایپ شما فورا کار شما آغاز می شود. همچنین در اینجا می توانید با پر کردن فرم، فایل انجام تایپ خود را ارسال نمائید تا سریعا بررسی و هزینه و مدت زمان کار برای شما ارسال شود و در صورت تایید انجام آن فورا صورت پذیرد.

تایپ کن پول بگیر!

اگر شما هم توانایی انجام تایپ دانشجویی را دارید و می توانید به ما کمک کنید، حتما به ما پیام بدهید. سفارش های تایپ متعددی روزانه به شما ارجاع داده می شود و از این طریق می توانید کسب درامد داشته باشید. آموزش کار با تایپ ایران نیز برای همکاران عزیز فراهم است تا با نکات مهم هنگام تایپ برای افزایش بازدهی سفارش تایپ آشنا شوند.

مشاوره رایگان انجام تایپ

جهت ارتباط مستقیم با پشتیبانی می توانید از طریق روش های ذکر شده اقدام نمائید. برای پاسخگویی به امور شما، 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی هستیم.