استخراج مقاله از پایان نامه✔️هزینه تبديل پايان نامه به مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه بدون نیاز به ثبت نام! سفارش استخراج مقاله از پایان نامه در رشته های مختلف به صورت آنلاین در سریع ترین زمان ممکن. در صورت تایید هزینه و زمان استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری توسط شما، فرایند سفارش آغاز خواهد شد. مشاوره اولیه کاملا رایگانه.

سفارش انجام استخراج مقاله

در ثبت سفارش مشکل دارید؟ مستقیم پیام بدهید

استخراج مقاله از پایان نامه تضمینی و فوری و قیمت مناسب

سفارش استخراج مقاله

انجام استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه با کیفیت عالی

نمونه استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه در تمامي موضوعات

انجام استخراج مقاله از پایان نامه دکتری

  • جهت استخراج مقاله از پایان نامه نیاز هست که ابتدا پایان نامه توسط فردی متخصص و با تجربه به دقت بررسی و متناسب با متغیر ها و نتایج بکار رفته در پایان نامه موضوع مناسب برای مقاله پیشنهاد نماید. باید عنوان مقاله پیشنهادی با عنوان مقالات پیشین یکسان نباشد.

  • در مرحله دوم باید توجه داشته باشیم که مطالب کلی پایان نامه در 10 الی 15 صفحه به طور خلاصه آورده شود و قالب کلی و استاندارد مقاله علمی رعایت شود.

اهميت استخراج مقاله از پايان نامه

نگارش پایان نامه نیازمند صرف زمان و انرژی و زحمات بسیار زیادی هست که دانشجویان در طول دوره تحصیل خود درمقاطع دکتری و ارشد متحمل می شوند. اما مطالب پایان نامه انقدر مفصل و طولانی هست که پرداختن به مطالب آن خارج از حوصله می باشد و زمان بسیار می طلبد. همچنین امکان ارائه متن پایان نامه به مجلات معتبر میسر نیست و نیازمند این هست که در قالب یک مقاله علمی ارائه شود تا برای داوری و بعد از آن برای پذیرش و چاپ نیز به راحتی در دسترس سایر دانشجویانی که رشته علمی مرتبط دارند، قرار گیرد.

آموزش استخراج مقاله از پایان نامه

سعی کنید عنوان انتخابی تان به روز بوده و یا حداقل امکان به روز رسانی را داشته باشد.

اصل مختصرنویسی را در استخراج مقاله رعایت کنید. به یاد داشته باشید در مقاله همواره محدودیت های نوشتاری و تعداد کلمات وجود دارد.

قبل از استخراج مقاله بهتر است مجله موردنظر خود را انتخاب کرده و طبق راهنمای نویسندگان و دستورالعمل های موجود در آن عمل کنید.

بهتر است چند نمونه مقاله پژوهشی را قبل از نگارش مقاله از طریق دانلود مقالات ISI یا منابع فارسی مثل پایگاه مقالات جهاد دانشگاهی را مطالعه کنید.

ایجاد انسجام و یکپارچگی در بخش های مختلف مقاله خود را فراموش نکنید تا کیفیت مقاله مستخرج شده از پایان نامه افت نکند.

اگر خودتان آشنایی کامل با مراحل استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه را ندارید، می توانید آن را به دست متخصصان با تجربه در این حوزه بسپارید.

نرخ استخراج مقاله از پایان نامه

 

سفارش استخراج مقاله از پایان نامه ارشد

 

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

قیمت استخراج مقاله به عوامل زیادی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

زبان پایان نامه

ممکن است پایان نامه به غیر از زبان فارسی نگارش شود. در رشته های مربوط به آموزش زبان های خارجی و یا دانشجویانی که در دانشگاه های خارج کشور تحصیل کرده اند، پایان نامه به زبان های دیگری است؛ قیمت استخراج مقاله با توجه به زبان نگارش پایان نامه برآورد می شود.

رشته تخصصی

همه دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی در دوره ارشد و دکتری موظف به ارائه پایان نامه می باشند و قیمت استخراج مقاله از پایان نامه در رشته های تخصصی مختلف ممکن است متفاوت باشد.

شیوه استخراج عنوان مقاله از پایان نامه

می توان گفت عنوان مقاله مهمترین قسمت مقاله می باشد که که معرف مقاله شماست و باعث دیده شدن یا نشدن مقاله شما می شود و همچنین باید طوری باشد که توانایی جذب داوران و سپس مخاطبان را داشته باشد. عنوان مقاله الزاما نباید همانند عنوان پایان نامه باشد و بایستی یک عنوان جذاب تر و کوتاه تر از پایان نامه استخراج شود.

معمولا تعداد کلمات عنوان نباید بیشتر از 12 کلمه باشد همچنین عنوان باید توانایی نشان دادن متغیر های مقاله را داشته باشد. معمولا از یک پایان نامه، می تواند حداکثر تا 4 عنوان استخراج کرد اما این عدد در پایان نامه ها می تواند متفاوت باشد و بستگی به پژوهش های انجام شده در پایان نامه دارد.

موسسه استخراج مقاله از پایان نامه

 

نحوه استخراج مقاله از پایان نامه

 

کیفیت تضمینی

قیمت ارزان

ویرایش و اصلاح

پشتیبانی

3.1/5 - (105 امتیاز)