آیا قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود؟ (بررسي علمي و دقيق!)

آیا قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود سوالی که ذهن بسیاری از مخاطبین و مصرف کنندگان این کپسول ها را به خود مشغول کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

مصرف قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود؟

برخی از افراد اعتقاد دارند که مصرف قرص آناهیل، باعث ایجاد جوش‌های جدید بر روی پوست آن‌ها شده است. اما آیا به راستی این موضوع حقیقت دارد و قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله؛ به سبب آن که آناناس و ترکیبات آن طبیعت گرمی دارند، بنابراین قرص گیاهی آناهیل نیز دارای طبع گرم است.

ترجمه ارزان

كپسول آناهيل و بروملئين

آیا قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود: بروملین به‌عنوان ماده موثره قرص آناهیل، در واقع یک آنزیم پروتئولیتیک است که در آب آناناس و در ساقه آن یافت می‌شود. بروملین باعث تولید موادی در بدن می‌شود که در مبارزه با درد و تورم نقش دارد. همچنین به‌نظر می‌رسد که این ماده در رشد سلول‌های تومور و فرآیند لخته شدن خون هم دخالت می‌کند. به این ترتیب بروملین برای کاهش درد و تورم، به‌ویژه بینی و سینوس‌ها، لثه‌ها و سایر قسمت‌های بدن پس از جراحی یا جراحت توصیه می‌گردد. در حال حاضر بروملین به‌عنوان یک مکمل غذایی طبقه‌بندی می‌گردد و به‌طور کلی توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ایمن شناخته می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  افزایش بازدهی؛ 11 راه برای اینکه همیشه پربازده باشید

آناهيل و ايجاد جوش در دختر ها

قرص آناهیل، برای رفع التهاب، کبودی و خونمردگی حاصل از زخم‌ها تهیه شده است. به همين سبب نمي توان گفت كه اناهيل مي تواند موجب جوش صورت شود. اما چنان چه بعد از مصرف دچار جوش گردیدید توصیه می کنیم مصرف را قطع کنید و در اسرع وقت با پزشک یا داروساز ارتباط برقرار نمایید.

آناهيل باعث جوش در مردان مي شود؟

آیا قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود? خير،‌ هيچ قطعيتي در رابطه با ايجاد جوش به وسيله آناهيل در مردان به ثبت نرسيده است. پس از این بابت نگرانی نداشته باشید.

عوارض كپسول و قرص آناهيل

در مورد همه مکمل‌ها از جمله قرص آناهیل مهم است که قبل از استفاده با پزشک خود صحبت کنید. بروملین ممکن است در برخی افراد عوارض جانبی خفیفی ایجاد کند، به‌ویژه زمانی که در دوزهای بالا مصرف شود. این عوارض عبارتند از:

  • اسهال
  • حالت تهوع
  • استفراغ
  • تاثیر قرص آناهیل بر پریودی به‌صورت خونریزی قاعدگی شدیدتر از حد طبیعی

در این مطلب به سوال آیا قرص آناهیل باعث جوش صورت میشود پاسخ دادیم.

امتیاز شما post
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب