آموزش بلاگری در اینستاگرام و کسب درآمد از آن

آموزش بلاگری در اینستاگرام و کسب درآمد از آن شاید امروزه یکی از کارهای پرطرفدار به حساب بیاید اما باید توجه داشت که این کار هم اصول و تکنیک های خود را دارد. درست مانند هر کار دیگری. بلاگر ها هم گاهی از کار خود خسته می شوند و گاهی رضایت دارند. بنابراین بلاگر شدن باید با تحقیق کامل صورت بگیرد تا نتایج آن نیز برای شما دلپذیر باشد. در این مقاله به آموزش بلاگری در اینستاگرام و کسب درآمد از آن می پردازیم. پس اگر قصد داری بلاگری اینستاگرام و آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام را یاد بگیرید تا پایان با ما همراه باشید.

بلاگر کیست؟ بلاگر اینستاگرام چه کسی ست؟

کار اصلی یک بلاگر، تولید محتوا ست. در اینستاگرام محتوا به شکل تصویری تولید می شود بنابراین بلاگر ها به شکل ویدئویی به تولید محتوا در مورد مسائل مختلف می پردازند. برخی بلاگری لوازم آرایش را دنبال می کنند و برخی بلاگری تکنولوژی. شما هم برای بلاگر شدن باید علایق خود را مد نظر قرار دهید و روی موضوعی که تخصصی دارید شروع به کار کنید. برخی از بلاگر های اینستاگرام به نقد محصولات مختلف می پردازند و برخی از بلاگرها فقط غذاها و خوراکی های مختلف را تست می کنند.

آموزش بلاگری در اینستاگرام – آموزش بلاگری رایگان

اگر شما به دنبال یک منبع کامل برای یادگیری بلاگری در اینستاگرام هستید به صفحه درستی آمده اید. ما در این صفحه هر روز اطلاعات جدیدی در رابطه با آموزش بلاگری در اینستاگرام ارائه خواهیم کرد که می تواند به شما برای تبدیل شدن به یکی از پیج های معروف ایران کمک می کند.

آیا بلاگر شدن در اینستاگرام سخت است؟

به هیچ وجه. در حال حاضر افراد بسیاری به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت می کنند که در چند سال یا حتی ماه های پیش هیچ فالووری نداشتند اما با آموزش صحیح و یادگیری تکنیک های اینستاگرام به این جا برسند. پس شما هم به راحتی می توانید این مسیر را طی کنید کافی ست طبق اصول پیش بروید. روش های نحوه بلاگر شدن در اینستاگرام را برای شما در این صفحه ذکر خواهیم تا در صورتی که علاقه به این کار دارید بتوانید هر چه زود تر فعالیت خود را آغاز کنید چرا که در کار بلاگری وقت طلاست.

همچنین ببینید:   منابع برای تولید محتوا

صفر تا صد بلاگری

برای بلاگر شدن باید در کنار مطالعه تئوری، به صورت عملی هم به فعالیت پرداخت. روش بلاگری در اینستاگرام برای هر کس می تواند منحصر به فرد باشد اما نکات کلی ذکر شده این مطلب می تواند بخش اعظمی از کار را انجام دهد.

انواع بلاگر های اینستاگرام (انواع بلاگر اینستاگرام)

همان طور که گفته شده در اینستاگرام افراد مختلفی در حال تولید محتوا و بلاگری هستند. اما می توان آن ها را در چند دسته قرار داد. این بخش به شما کمک می کند تا مفهوم بلاگری را بهتر درک کنید و بهتر بتوانید موضوع برای بلاگری را پیدا کنید. در ادامه به انواع موضوعات بلاگری می پردازیم.

1. بلاگری عکاسی

کسانی که عاشق عکاسی هستند در پیج خود می توانند به تولید محتوا درباره عکاسی و نحوه عکس برداری از مناظر مختلف بپردازند. همچنین نقد دوربین ها می تواند یکی از موضوعاتی باشد که این گونه بلاگرها به آن می پردازند.

همچنین ببینید: سفارش تولید محتوا متنی

2. بلاگری سفر

برخی از بلاگر ها اهل گشت و گذار و سفر هستند. بلاگر های مسافرت مخاطبین زیادی دارند. بلاگرهای سفر از محل هایی که بازدید می کنند فیلم تهیه می کنند و به توضیح دادن می پردازند. اگر شما هم زیاد مسافرت می کنید می توانید بلاگری سفر را شروع کنید و برای کاربران و فالوور های خود به تولید محتوا بپردازید.

3. بلاگری غذا

فکر میکنم اولی بلاگرهایی که شروع به کار کردند در این قسمت قرار می گیرند. بلاگر هایی که کار آن ها تست غذای رستوران های مختلف بود و در مورد طعم و مزه غذا و نحوه درست کردن آن تولید محتوا می کردند. تعداد فالوور های این بلاگرها نسبتا بالاست.

 

این ها فقط بخشی از موضوع برای بلاگر شدن بود شما می توانید در هر موضوعی که مهارت دارید به بلاگری بپردازید.

درامد بلاگر اینستاگرام

یکی از نکات مهم در آموزش اینستاگرام، درامد بلاگرها ست. به طور خلاصه می توان گفت درآمد افرادی که در حوزه بلاگری فعالیت می کنند بسیار قابل توجه است به همین جهت است که افراد زیادی هر روزه وارد این حیطه می شوند. منبع درآمد بلاگرها از تبلیعات و یا فروش مستقیم محصولات است.

همچنین ببینید:   قیف فروش در بازاریابی دیجیتال

مراحل بلاگر شدن – چگونه بلاگر شویم؟

آموزش بلاگری در اینستاگرام و کسب درآمد از آن همانند هر کار دیگری یک سری اصول دارد که بهتر است رعایت شوند تا نتیجه سریع تر به دست آید. برای بلاگر شدن می توانید از لیست پایین برای اجرای قدم به قدم برنامه استفاده کنید.

انتخاب موضوع بلاگری

اول از همه چیز به علاقه و تخصص خود رجوع کنید. در چه موضوعی تخصص دارید؟ محتوای شما در چه حوزه ای قرار می گیرد؟ غذا؟ محصولات پوشاک؟ مسافرت؟ خودرو؟ کنکور؟ تعداد کاربران اینستاگرام از مرز میلیارد گذشته است بنابراین بهتر است یک موضوع تخصصی و ریز را انتخاب کنید تا مخاطبین شما آن محتوا را در جای دیگر پیدا نکنند.

تولید محتوای باکیفیت

پس از انتخاب موضوع نوبت به مرحله اصلی، یعنی تولید محتوا می رسد. سعی کنید اولین ویدئوی خود را به نحوی تولید کنید که مخاطبین به سمت پیج شما جذب شوند. پس حتما سعی کنید کیفیت کار اول شما بالا باشد. بسیاری از بلاگرها فقط به وسیله یک پست باکیفیت معروف شدند و همان پست کاری کرد تا مخاطبین و تعداد فالوور های آن شخص زیاد شود.

خلاقیت پیدا کنید

مهارت های مختلف خودتان را به خصوص خلاقیت افزایش دهید. پیدا کردن موضوع برای تولید محتوا یکی از چالش هایی ست که بیشتر بلاگر ها با آن رو به رو می شوند و همین مساله موجب می شود تا بلاگری را رها کنند زیرا موضوع جذابی به ذهنشان نمی رسد. پس حتما سعی کنید از دیگران الگو برداری کنید و ایده های مختلفی را جمع آوری کنید تا هم خلاقیت شما افزایش یابد و هم به تعداد مشخصی موضوع دست پیدا کنید.

مهارت های لازم برای بلاگری اینستاگرام

برای این که صفحه اینستاگرام شما پر از فالوور شود باید یک سری مهارت به دست آورید. در ادامه ی آموزش بلاگری رایگان در اینستاگرام و کسب درآمد از آن به چند مهارت مورد نیاز بلاگرها می پردازیم.

1.کار با اینستاگرام

چطور می شود بلاگر اینستاگرام بود و کار با آن را بلد نبود؟ البته اینستاگرام لایه های مختلفی دارد و امکانات متعدد را در اختیار کاربر قرار می دهد. بنابراین شاید در ابتدای کار با تمام خصوصیات این نرم افزار پر طرفدار آشنا نباشید. اما سعی کنید کم کم تمام امکانات آن را بشناسید و برای تولید محتوا از آن استفاده کنید. مهارت هایی مثل: پست گذاشتن، استوری گذاشتن، استفاده از امکانات استوری، هایلایت کردن، تگ کردن، هشتک گذاری، بیو نویسی، انتخاب عکس مناسب پروفایل و… همه از مهارت های لازم برای یک بلاگر موفق است.

همچنین ببینید:   آموزش تایپ سریع با لپ تاپ

2.فعالیت مستمر و همیشگی

برای این که بلاگر موفقی بشوید لازم است وقت زیادی مخصوصا در اوایل کار بگذارید. اگر دقت کرده باشید بلاگرهای موفق هر روز چندین استوری می گذارند. بنابراین به شکل روزانه یا هفتگی اقدام به گذاشتن پست کنید.

3.آموزش بلاگری: همکاری با دیگر بلاگرها

بلاگر های موفق یک شبکه از دوستان بلاگر دارند. این دوستان می توانند به دیده شدن شما کمک کنند. بنابراین سعی کنید در حوزه کاری خود چند پیج پر طرفدار را پیدا کنید و با آن ها تبادل اطلاعات کنید. همچنین می توانید پیج یکدیگر را تبلیغ کنید تا مخاطبین شما بیشتر شود. در مسیر آموزش بلاگری در اینستاگرام و کسب درآمد از آن چندین نکته را بیان کردیم که در روز های آتی این نکات را تکمیل خواهیم کرد.

 

حرف آخر در اموزش بلاگری اینستاگرام

با مطالعه این مطلب دیگر نیازی به کتاب آموزش بلاگری نخواهید داشت. آموزش بلاگری اینستاگرام با تمام نکات مهم و اصلی آن در این جا ذکر شد. اگر هر یک از دوستان شما به دنبال صفر تا صد بلاگر شدن می توانید این مطلب را برای آن ها ارسال نمائید. در این مطلب به آموزش رایگان بلاگری پرداختیم و تمام نکات ریز و درشت را بیان نمودیم. برای آشنایی کامل تر و بیشتر در مورد آموزش بلاگر شدن در اینستاگرام کافی ست ویدئوی آموزشی ما را تماشا کنید.

در این ویدئو به تکنیک های اساسی در نحوه بلاگر شدن در اینستاگرام می پردازیم. این ویدئو در کنار یک کتاب بلاگری عرضه می شود که تمام نکات را به صورت دقیق در آن ذکر کرده ایم. چگونه در اینستاگرام بلاگر شویم؟ سوالی که برای بیشتر افراد کنجکاو پیش می آید. در این آموزش به شروع کار بلاگری و تمام ترفند های آن خواهیم پرداخت.

 

5/5 - (5 امتیاز)
سفارش آنلاین در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on reddit
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email