روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور

روش درس خواندن هر کس منحصر به فرد و شخصی ست. اما یک سری راه حل اساسی برای گرفتن نتیجه بهتر در مطالعه وجود دارد. در این مقاله به موضوع روش مطالعه کنکور می پردازیم. تلاش ما این است که موثر ترین روش های درس خواندن را ارائه دهیم تا شما دانش آموزان و کنکوری های عزیز بتوانید با بهترین روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

روش مطالعه کنکور

روش مطالعه کنکور شامل روش های مطالعه، انتخاب منابع درسی، روش برنامه ریزی کنکوری و… است. برای هر یک از این موارد روش بخصوصی وجود دارد. کنکوری های عزیز می توانند این صفحه را هر روز چک کنند تا با بهترین روش درس خواندن برای کنکور آشنا شوند. روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور را می توانید در این صفحه مطالعه کنید.

روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور تجربی

همیشه رتبه های برتر کنکور از روش های مطالعه خود صحبت می کنند. اما آیا می توان از هر یک از این روش ها استفاده کرد؟ از دید ما، بهتر است روش شخصی خود را داشته باشید و طوری نباشد که از دیگران تقلید کنید. بنابراین روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور تجربی تا حدی می تواند «کار راه انداز» باشد اما بهترین روش مطالعه آن است که شخصی سازی شده باشد.

مطلب پیشنهادی:  وبینار آمادگی کنکور 1400

بهترین روش درس خواندن برای کنکور تجربی

حالا این سوال پیش می آید که بهترین روش درس خواندن برای کنکور تجربی چیست؟ در پاسخ باید گفت که درس خواندن برای کنکور تجربی درست همانند دیگر رشته ها، نیازمند یک سری اصول است. البته موارد خاصی وجود دارد که مخصوص مطالعه برای کنکور تجربی ها ست. ما روش هایی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید بهترین روش درس خواندن برای کنکور تجربی را «برای خودتان» طراحی کنید. روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور نیز همین اصول را دارد.

ساعت مطالعه هر درس برای کنکور تجربی

همان طور که می دانید بعضی دروس رشته تجربی اهمیت بالاتری دارند. زیست شناسی و شیمی مهم ترین دروس رشته تجربی هستند و بنابراین باید ساعت بیشتری را به مطالعه این درس های کنکوری اختصاص داد. از طرفی برای مطالعه دروس عمومی کنکور هم باید توجه ویژه ای کرد. ساعت مطالعه هر درس برای کنکور تجربی به مواردی همچون: معدل شما، توانایی در مطالعه دروس کنکوری، نوع برنامه ریزی کردن برای کنکور و هدف شما بستگی دارد.

روش مطالعه رتبه های برتر کانون

همیشه این سوال برای داوطلبین کنکور پیش می آید که روش مطالعه رتبه های برتر کانون چیست؟ آزمون های کانون به نحوی طراحی می شوند که اگر مهندسی حل سوالات را یاد بگیرید، شما هم می توانید به سوالات با همان کیفیت نفرات برتر پاسخ بدهید. برای الگو برداری از روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور لازم است ابتدا روش مطالعه دروس مختلف کنکوری را یاد بگیرید و سپس سر جلسه آزمون کانون بروید.

مطلب پیشنهادی:  SAR استیل کولین - رابطه ساختار و فعالیت استیل کولین

روش مطالعه دروس عمومی رتبه های برتر

برای موفقیت در آزمون های آزمایشی و موفقیت در کنکور باید روش مطالعه دروس عمومی رتبه های برتر را کاملا بدانید. این افراد از اصول خاصی در درس خواندن و تست زدن استفاده می کنند که دانستنِ آن ها شما را چندین قدم جلو می اندازد.

روش مطالعه دروس

روش مطالعه دروس رشته های مختلف مانند رشته تجربی، رشته ریاضی، رشته انسانی و… منحصر به فرد است. با دانستن روش های خاص هر رشته می توان موفقیت خود را تضمین کرد.

روش های مطالعه و یادگیری

برای آن که بیشترین کارایی را از ذهن خود دریافت کنید، بهتر است روش های مطالعه و یادگیری را بیاموزید. روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور با یادگیری موثر و دقیق ارتباط مستقیم دارد.

روش مطالعه دروس تجربی

همان طور که گفته شد روش مطالعه دروس تجربی از یک سری اصول ثابت و متغیر پیروی می کند.

روش صحیح درس خواندن و برنامه ریزی

ما در سایت ترجمه صد روش صحیح درس خواندن و برنامه ریزی را به شما آموزش خواهیم داد. بخشی از تکنیک ها به روش درس خواندن رتبه های تک رقمی کنکور و بخشی به اصول برنامه ریزی برای کنکور بستگی دارد.

مطلب پیشنهادی:  خلاصه کتاب «چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟» در 14جمله

روش صحیح درس خواندن در دبیرستان

اگر شما از بدو ورود به دبیرستان، با روش صحیح درس خواندن در دبیرستان آشنا شوید، بدون شک در آینده و به خصوص زمان کنکور موفقیت دو چندانی خواهید داشت.

روش صحیح مطالعه کتاب درسی

روش صحیح مطالعه کتاب های درسی را می توانید از در این کلیپ فوق العاده مشاهده بفرمایید.

بهترین روش درس خواندن برای کنکور

ما بهترین روش درس خواندن برای کنکور را آموزش داده ایم تا داوطلبین کنکوری بتوانند بهترین نتیجه را کسب نمایند.

مشاوره برای خواندن کنکور

در صورتی که مشاوره برای خواندن کنکور نیاز داشتید می توانید برای رزرو مشاوره به پشتیبان سایت ترجمه صد مراجعه بفرمایید.

زمان شروع درس خواندن برای کنکور

این موضوع یعنی زمان شروع مطالعه برای کنکور بسیار پرسیده می شود. اگر از تابستان قبل کنکور شروع بفرمایید فرصت مناسبی را در اختیار خواهید داشت.

این مطلب ادامه دارد…

سفارش آنلاین در واتساپ
مقالات پیشنهادی برای شما
علیرضا نادری
علیرضا نادری

داروساز، عاشق تولید محتوا و همیشه در حال آموختن و آموزش دادن هستم.

لینکدین من
اشتراک گذاری این مطلب