سفارش رفرنس نویسی✔️هزینه انجام رفرنس نویسی مقاله و پايان نامه

سفارش رفرنس نویسی بدون نیاز به ثبت نام! انجام سفارش رفرنس نویسی در رشته های مختلف به صورت آنلاین در سریع ترین زمان ممکن. در صورت تایید هزینه و زمان انجام رفرنس نویسی توسط شما، فرایند سفارش آغاز خواهد شد. مشاوره اولیه کاملا رایگانه.

فرم سفارش رفرنس نویسی

در ثبت سفارش مشکل دارید؟ مستقیم پیام بدهید

سفارش رفرنس نویسی مقاله کتاب و... انجام رفرنس نویسی برای مقاله

سفارش رفرنس نویسی کتاب و مقاله

يكي از خدماتي كه دانشجويان محترم به ويژه دانشجويان تحصيلات تكميلي (دكتري، ارشد) با آن آشنا هستند،‌ سفارش رفرنس نويسي كتاب و مقاله است. اگر شما هم كتاب يا مقاله اي را به نگارش درآورده ايد،‌ براي رفرنس نويسي آن مي توانيد از خدمات سايت ترجمه صد استفاده نماييد.

سفارش رفرنس نویسی با گوگل اسکولار 

گوگل اسكولار (اسكالر) يكي از سايت هاي ايندكس مقالات در تمامي حوزه هاست. اين سايت امكان دانلود و جستجوي انواع موضوعات را به شما مي دهد. اگر مقاله هاي خود را دانلود كرده ايد، ما مي توانيم سفارش رفرنس نويسي شما را در اسرع وقت انجام دهيم.

سفارش رفرنس نویسی به روش ونکوور

يكي از معروف ترين روش هاي رفرنس دهي يا رفرنس نويسي در مقاله و پايان نامه روش ونكوور است. براي سفارش رفرنس نويسي به سبك ونكوور يا Vancouver Style مي توانيد با ما در تماس باشيد.

انجام رفرنس نویس با اندنوت

نرم افزار اندنوت امكان رفرنس نويسي را براي مقالات و پايان نامه ها فراهم مي كند. از طريق سايت هاي مختلف مي توان منابع را وارد اين اپليكيشن كرد و در نهايت در بخش منابع و مآخد مقاله يا پايان نامه وارد كرد.

سفارش رفرنس نویسی در پروپوزال

پروپوزال نيز مانند ديگر اسناد علمي بايد داراي بخشي به عنوان رفرنس ها يا منابع باشد. سفارش رفرنس نويسي پروپوزال در سايت ترجمه صد انجام مي پذيرد.

نرخ و تعرفه رفرنس دهي

هزینه رفرنس دهی به چندین پارامتر بستگی دارد که می تواند هزینه رفرنس نویسی شما را به حداقل یا بیشتر از تعرفه عادی رفرنس دهی برساند. اما عوامل اثرگذار بر هزینه رفرنس دهی هستند؟

 • آیا مشخصات جزئی یا رفرنس پایان متنی خود را دارید یا خیر؟ (مهم نیست این رفرنس ها با روشی که مدنظر شماست تنظیم شده باشد یا خیر. مهم اینستکه آیا اساساً مشخصاتی از منابع خود دارید یا خیر؟)
 • حجم رفرنس ها و میزان ارجاع به آن ها در متن شما چه اندازه است. (برای مثال ممکن است در یک متن به یک رفرنس، یک مرتبه ارجاع یافته باشد و در یک متن دیگر به یک رفرنس، ده مرتبه ارجاع یافته باشد. بنابراین زحمت آن چند برابر است.)
 • تناسب زمان تحویل و حجم سفارش رفرنس دهی (بدیهی است هرچه زمان تحویل شما کمتر باشد، هزینه مرجع نویسی شما پایین تر است.)

سفارش رفرنس نویسی مقاله

چگونه رفرنس نویسی کنیم ارزان و با ضمانت پذیرفته می شود. جهت سفارش طریقه رفرنس نویسی باید با شماره پشتیبان سایت تماس برقرار کنید. سبک رفرنس نویسی ونکوور چیست با قیمت مناسب انجام می شود. در مورد انجام طریقه رفرنس نویسی در پایان نامه لازم است با پشتیبان سایت در ارتباط باشید. رفرنس نویسی خودکار با تضمین کیفیت انجام می گردد. در حوزه هزینه طریقه رفرنس نویسی در ورد این امکان فراهم است تا با شبکه های اجتماعی ما ارتباط برقرار نمائید. رفرنس نویسی خودکار در ورد در واتساپ صورت می گیرد. برای قیمت طریقه رفرنس نویسی در مقاله می توانید با واتساپ ما تماس برقرار نمایید. رفرنس نویسی مقالات خارجی در تلگرام صورت می پذیرد. جهت تعرفه و نرخ طریقه رفرنس نویسی در پروپوزال کافی ست با شماره پشتیبان سایت ارتباط بگیرید. رفرنس نویسی در مقاله با دقت بالا اجرا می شود. در حوزه تعرفه و نرخ رفرنس نویسی فارسی apa باید با شبکه های اجتماعی ما ارتباط بگیرید. رفرنس نویسی به روش شیکاگو در واتساپ اجرا می شود.

انجام رفرنس نویسی به روش های مختلف

همان طور كه مي دانيد،‌ رفرنس نويسي به روش هاي متعددي انجام مي گيرد. اين موضوع بستگي به نظر مجله يا دستورالعمل نگارش پايان نامه دانشگاه شما دارد. برخي از روش هاي رفرنس نويسي شامل اين موارد هستند:

 • سیستم MLA (انجمن زبانهای مدرن)
 • APA (انجمن روانشناسی آمریکا)
 • روش منبع دهی هاروارد
 • MHRA (انجمن تحقیقات علوم انسانی مدرن).

هزینه رفرنس نویسی کتاب

هزينه رفرنس نويسي كتاب به عواملي مانند حجم كتاب، تعداد رفرنس ها و فوريت كار بستگي دارد.

نرم افزار مندلی

نرم افزار Mendeley یک نرم افزار مدیریت مراجع و شبکه‌های اجتماعی علمی است که به کاربران امکان پیدا کردن آخرین مقالات و تحقیقات علمی، همچنین مشارکت، اشتراک‌گذاری و سازماندهی آن با سایر افراد شبکه را ایجاد می‌کند، با استفاده از این نرم افزار می‌توان به راحتی وبا سرعت، کار رفرنس دهی را انجام داد. نسخه‌های مختلف دسکتاپ نرم افزار Mendeley که با ویندوز، مک و لینوکس سازگاری دارد نیز وجود دارند.

هزینه رفرنس دهی با اندنوت

رفرنس نویسی در ورد

رفرنس دهی در لاتک

رفرنس دهی به روش ieee در ورد

سایت رفرنس دهی آنلاین

رفرنس گذاری در ورد

اصلاح رفرنس در ورد

رفرنس دهی از سایت

رفرنس دهی شیکاگو

ﺷﯿﻮهﻧﺎﻣﮥ ﻋﻠﻮم اﻧﺴﺎﻧﯽ در داﻧﺸﮕﺎه ﺷﯿﮑﺎﮔﻮ آﻣﺮﯾﮑﺎ ﺗﺪوﯾﻦ شده است که ﺑﯿﺸﺘﺮ در ﺣﻮزة ادﺑﯿﺎت، ﺗﺎرﯾﺦ و ﻫﻨﺮ ﺑﻪ ﮐﺎر ﻣﯽرود. اﯾﻦ ﺷﯿﻮة اﺳﺘﻨﺎد را ﻫﻢ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﺑﺮونﻣﺘﻨﯽ و ﻫﻢ ﺑﻪ ﺻﻮرت درونﻣﺘﻨﯽ ﻣﯽﺗﻮان ﺑﻪ ﮐﺎر ﮔﺮﻓﺖ.

در این روش کتابها، مقاله­ ها و دیگر منابع اطلاعاتی در پایان پژوهش به صورت زیر معرفی می­ شوند:

 • نویسنده (یا ویراستار، گردآورنده، یا مترجمی که به جای نویسنده قرار می­گیرد) ، تاریخ انتشار اثر ، عنوان (و معمولاً عنوان فرعی که گاهی نیز حذف می­شود).
 • محل نشر و ناشر برای کتابها و نام نشریه علمی برای مقاله­ ها، شماره جلد یا دوره، شماره (های) صفحه، و اغلب شماره نسخه نیز اضافه می­شود.
 • برای مواد اطلاعاتی­ ای به جز منابع چاپی مانند آثار الکترونیکی یا مواد دیداری- شنیداری، رسانه ­ای که اثر با آن ارائه شده است نیز ذکر می­شود.
 • برای آثار پیوسته، اطلاعات بازیابی شامل «یو. آر. ال» وگاهی که لازم باشد، تاریخ دسترسی هم ارائه می­شوند.

نحوه رفرنس دهی کتاب ترجمه شده به روش apa

نحوه رفرنس نویسی مقاله فارسی

 

کیفیت تضمینی

قیمت ارزان

ویرایش و اصلاح

پشتیبانی

4.9/5 - (58 امتیاز)