وبینار آمادگی کنکور 1400

با درود به همه مخاطبین گرامی ترجمه صد؛ پس از دریافت نظرات شما عزیزان مبنی بر ارائه یک وبینار برای آمادگی هر چه بهتر برای موفقیت در کنکور 1400، تصمیم بر آن شد تا این وبینار به شکل آفلاین ضبط گردد و در اختیار شما داوطلبین عزیز قرار گیرد. در این صفحه می توانید وبینار آمادگی کنکور 1400 را ببینید یا دانلود کنید.

چرا باید برای کنکور 1400 از الان برنامه داشته باشیم؟

لزوم داشتن برنامه آن هم از نوع حرفه ای برای موفقیت در هر کاری ضروری است. کنکور هم از این امر مستثنی نیست. توصیه من به شما داوطلبین عزیز این است که از تمام بهانه های ذهن خودتون جدا بشید.

اجازه ندهید این موانع ذهنی شما را از حرکت باز دارد. همین الان که شما در حال مطالعه این متن هستید، بسیاری از داوطلبین کنکور مطالعه خود را شروع کردند.
اما عجله نکنید… بسیاری از این داوطلبین حرکت خود را ادامه نخواهند داد و به زودی مطالعه خود را رها خواهند کرد. چرا؟ چون برنامه ای حرفه ای و مناسب برای خودشان تهیه نکرده اند.

با تکیه بر احساسات زودگذر مطالعه را شروع کردند و نتیجه آن هم این است که بعد چند هفته یا حتی چند روز، تمام کتاب و درس و کنکور را کنار می گذارند.
اما شما می توانید با عمل کردن به توصیه های طلایی و نکات ارزشمند این وبینار یعنی وبینار شروع طلایی برای کنکور 1400 شروعی قدرتمند داشته باشید و البته در مسیر کنکور تا روز کنکور 1400 از حرکت نایستید و روز به روز پر انگیزه تر ادامه دهید. همین الان می توانید این وبینار را در این جا ببینید.

همچنین بخوانید  دانلود کتاب فارماکولوژی کاتزونگ

کنکور 1400 و رقیبان سرسخت

کنکور 1400 همانند برادران و خواهران خود یعنی کنکور 99، 98، 97 و… میدان بزرگ مبارزه با رقبای سر سخت کنکوری است. تیم ما می تواند پیروز این میدان باشد. رقابتی که میان داوطلبین کنکوری به ویژه در تجربی وجود دارد، سرسام آور است.

من این تجربه را در خاطر دارم. استرسی که من و دوستانم را گرفتار کرده بود مختص ما نبود و در تمام داوطلبین وجود داشت؛ همین استرس رقبای ما را تحریک می کرد تا سرسختانه در این مسیر قدم بردارند و تسلیم خستگی های کنکور نشوند.

راز این حرکت را می توانید در وبینار آنلاین شروع طلایی برای کنکور 1400 بدانید. مراقب رقبای سرسخت خود باشید.

چطور برای کنکور 1400 آماده شویم؟

برای آماده شدن برای کنکور اولین قدم شروع طلایی مطالعه است. در این وبینار ما به شما گفته ایم که رتبه برتر های کنکوری چطور سال آخر خود را سپری کردند؟ چطور برنامه ریزی و مطالعه کرده اند؟ برنامه تفریح و برنامه غذایی آن ها چه بوده است؟ و به طور کلی چگونه تبدیل به رتبه های برتر شدند؟

شما هم اگر مایلید تا این راز ها را بدانید و آینده طلایی خود را مانند رتبه های برتر سالیان گذشته کنکور از همین الان رقم بزنید، این وبینار را از دست ندهید.

همچنین بخوانید  درمان اسهال کودکان

من تصمیمم را گرفتم، میخواهم مانند رتبه برتر ها عمل کنم

بسیارخب، ما هم عقیده داریم شما هم توانایی موفقیت و هم امکانات آن را دارید. به کمک راز ها و نکاتی که در این وبینار ارائه شده است می توانید به این موفقیت دست یابید.
این ویدئو را دانلود کنید و با دقت به راز های آن گوش فرادهید. این نکات را با این کیفیت در هیچ جای اینترنت پیدا نمی کنید. مطمئن باشید. ما هم در این مسیر تا روز کنکور 1400 با شما همراهیم.

راه ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما در همین سایت و یا از طریق واتس آپ و تلگرام است. جهت دریافت مشاوره شخصی می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

مشاهده وبینار شروع طلایی برای کنکور 1400برای دانلود وبینار کلیک کنید


امتیاز مطلب
5/5
اشتراک گذاری این مطلب
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
این مطالب را هم ممکن است بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید
خدمات ما